Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most járok a 13 hétbe, már...

Most járok a 13 hétbe, már kerekedik a hasam, viszont ha nem megyek el azonnal pisilni, pár percen belül görcsöl a húgyhólyagom, más is tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés
Elég kellemetlen és nem mindig tudok pár percen belül elmenni a mosdóba. Azért lehet, mert már megnőtt a hasam és tényleg ennyire nyomja a dolgokat?

2018. nov. 17. 23:36
 1/3 anonim ***** válasza:
A baba még nem nyom, nagyon picike. A méhed növekedése és a szerveid átrendeződése miatt nő a hasad, a gyakori és erőteljes vizelési inger pedig a hormonok játéka. A baba a 25. hétnél előbb nem nagyon fogja nyomni a hólyagodat. 😊
2018. nov. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jól mondja az előző válaszoló, még csak rendeződnek, nyúlnak a dolgok. Ilyenkor a dokik még szokták javasolni, hogy szedj magnéziumot, az csökkenti a húzódásokat.
2018. nov. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hátrahajló méhem van, így most az is fáj, hogy az “vándorol” a “helyére. Azt tudom, hogy a hormonok miatt is többször kell az embernek pisilnie, én a görcsölést nem értem. Közel sem olyan kellemetlen mint az ahogy nyúlnak a szalagok a méhem miatt, de azért nem a legkellemesebb, és örülnék, ha ez legalább nem fájna.
2018. nov. 18. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!