Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikerterhesség kinek mikor...

Ikerterhesség kinek mikor lett "terhes"?

Figyelt kérdés
Vékony/normál alkat vagyok, 25. hétig 10 kg-t híztam, én sokallom, az orvos nem, mert a hasam nagy. Egy hete alig bírok járni, minden lépés úgy fáj a combtövemnél és a fenekemnél, mintha durván edzettem volna.

2018. nov. 18. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez ikrekkel (hármasikrek) 13-21 hétig volt nehéz. Fájt mindenem, haspuffadás, szédülés, hasfeszules, derekam-hatam majd leszakadt, légszomj, mindem ami kell. Majd egyre könnyebb lett. 35. hétig húztuk, de én még aznap reggel vígan sétáltam az előkészítőbe, én voltam az osztályon a legfurgebb kismama. Egyedül háton feküdni nem bírtam a 15. héttől. Szóval ez egyéni nagyon, lehet hogy még neked is lesz könyebb. Lehet most rosszul helyezkednek, nyomnak egy ideget stb.
2018. nov. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a vizesedés kezdetével lett nehéz. Addig semmi bajom nem volt, 30. hét után kezdődött kb. Szoptatós párnával felváltva oldalt tudtam aludni és rengetegszer ébredtem. De a combtő fájdalom amit te is mondasz, pontosabban nekem a hüvelynél a csont... Baahhhh... Na az volt kemény.
2018. nov. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Barátnőm a 26.héttől csak akkor kelt fel amikor muszáj volt. 180 centisen és 53 kilósan kezdte a terhességet, érezte, hogy nem bírják el a lábai, mindene fájt szegénynek. Összesen 17 kilót hízott a végéig, de a babái 3800-al és 4000-el születtek, indítani kellett a szülést, mert nem akartak kijönni. Végül 4 óra alatt megszülettek:).
2018. nov. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Vékony testalkatú vagyok, 170 cm. 50 kg-val kezdtem a terhességem, most (37+3) vagyok 75. Csak pocakra híztak, sehol máshol nem látszik rajtam.

A terhesség eleje engem fizikailag sokkal jobban megviselt, többször fájt a hasam, rengeteget feküdtem. Most mar csak a sulytól nem tudok könnyen mozogni, de különösebb fájdalmaim nincsenek, persze leszámítva az ízületi fájdalmakat, medence tágulást.

Ettől függetlenül hetek óta nem alszom, fáradt vagyok nagyon. Várom már a végét. 😊

2018. nov. 19. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 25. hét után. Addig pont úgy híztam mint egy babával, kicsi volt a hasam és fitt voltam. Igazából nem szedtem fel csak 14 kilót a végéig (36 hétre jöttek),de nagyon fáradékony lettem, akadályozott a hatalmas hasam a mozgásban és rettenetesen fájt a derekam és a szeméremcsontom. A pocaktámasz segített végül abban, hogy nem kellett ágyban töltenem a 3. trimesztert. A szülés napján még jöttem-mentem, nagybevásárlást csináltunk. Éjfél előtt meg elfolyt a B baba magzatvize.
2018. nov. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!