Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák ti milyen, furcsa,...

Kismamák ti milyen, furcsa, érdekes dolgokat kivántatok szülésig terhesen, amit nem terhesen, nem tudtatok volna meg enni?

Figyelt kérdés
2018. nov. 18. 19:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
64%

Gombapörkölt... Sohasem szerettem a gombát, de a terhesség alatt egyszer nagyon megkívántam a gombapörköltet és addig nem nyugodtam míg nem ettem.

A másik a csípős ételek, csak a terhesség alatt ettem, se előtte, se utána.

2018. nov. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%
Olyat nem tudok mondani, amit utáltam volna terhesség előtt, de olyan vokt, amit nsm igazán kedveltem. A krémes sütemények. A szülinapi tortáim mindig olyanok voltak, amit a család szívesen evett, mert én nem voltam oda értük. Max. egy fél szeletet ettem meg belőle, cukrászdába sem sütiztem szinte soha. De mikor terhes lettem a lányommal, folyamatosan azt kívántam. Minden nap képes lettem volna azt enni, minél krémesebb és émelyítőbb volt, annál nagyobb hévvel ettem. Szülés után pár hónappal elmúlt.
2018. nov. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
63%

Barackpálinka. :D

Sohasem voltam nagy ivó, sőt! A pálinkát ki nem állhatom, még a szagát se bírom, de a 30-ik héten nagyon megkívántam. Elmentünk vacsorázni, férjem rendelt egy felest, én meg jó erősen beleszagoltam és olyan jól esett... :D Azóta se értem mi volt ez a nagy fellángolás.

2018. nov. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
65%
En mindent össze vissza ettem...és mindig rosszúl is lettem...:)
2018. nov. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
78%
Kolbász. Régen utáltam,majd amikor várandós lettem állandóan azt kívántam (meg narancslevet), aztán a 2. terhességem alatt is sokat ettem és érdekes módon azóta is szeretem,bár már nem olyan mennyiségben fogyasztom😊
2018. nov. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
66%
Ajvár, bolti kukoricasaláta tepertővel. :D
2018. nov. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
84%
Sárgadinnye. Nem szeretem. Terhesen megkívántam, akkor finomnak tűnt. :D azóta se tudom megenni.
2018. nov. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
81%
Képtelen vagyok megenni a kókuszt,de végig amíg meg nem szültem a fiamat csakis kókuszt ettem. Mindegy, hogy milyen csak kókuszos legyen. De amint megszületett újra képtelen voltam megenni. Azóta sem ettem kókuszt lassan 14 éve.
2018. nov. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
78%
Mindent ami csípős, sajtos vagy ennek a kevereke. Na és a túros és meggyes rétes:D most vagyok a második babával terhes.. narancs, narancslé és a szaloncukor földimogyoró most ezek a favoritok 😀😂
2018. nov. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
75%

8-10.hét körül narancslé. Minden mennyiségben,mindig kellett itthon lennie.

Ezt váltották a sütemények. Soha nem voltam édesszájú, persze ha volt valakinek szülinapja ettem a tortából egy szelettel,de sose rajongtam érte. Na de mióta terhes vagyok, imádom! Minden nap tudnám enni. Mindegy hogy mi az csak édes legyen. :D

2018. nov. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!