Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt is előjöhet...

Terhesség alatt is előjöhet depresszió? Vagy más is sokat sírt terhesen?

Figyelt kérdés
Nemsokára költözünk,messze a családomtól... Emiatt állandóan sírok,fèlek,hogy egyedül leszek a babával,mert a párom mindig dolgozik. Félek,h ritkán fogom látni a szüleim,keresztgyerekeim meg mindenkit. Senkim nem lesz ott. :'( 34 hetes vagyok. És még a szülés is idegen korházba lesz.
2018. nov. 18. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Sokat sirtam, de szules utan egy evig sokkal tobbet. En, ha depresszios nem is voltam, elegge szomoru/ maganyos/ elkeseredett.. Es ingerült/faradt/erzekeny voltam. Erdemes lenne kezelni ezeket a dolgokat, helyre tenni a gondolataidat, mert tapasztalatom, hogy szülni jobb pozitiv lelkiallapotban menni. Igyekezz megismerni a korhazat, meg van par heted. Beszeld meg ezeket az erzeseidet a pároddal. Szules elott es utan is vannak lehetosegeid segítséget kerni, a vedonod biztosan elmondja hogyan. Ez nem szegyen, sokunk van igy, ez egy ilyen idoszak a nok egy reszenek.
2018. nov. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hevnek ***** válasza:
Én a 18. hétben járok,kb egy hete érzem a baba mozgását és a pocakom is elkezdett nőni,feszülni. Ettől a pillanattól kezdett bennem is amolyan előrevetített szorongás úrrá lenni, ami szinte odáig megy, hogy vajon tényleg akarom-e ezt az egész anyaságot.Szerintem a félelem megjelenése vagy jelenléte valamilyen szintig normális velejárója a terhességnek. Próbálj meg az újdonság okozta izgalmakból és a babából táplálkozni és arra gondolni, hogy ugyan nagy kihívás előtt állsz de életed legszebb időszaka lesz. Ja és ne tartsd magadban a gondolataidat, bármennyire is tűnik cikinek ezek az érzések de mindig mond el valakinek mi játszotok benned.
2018. nov. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

29 hetes vagyok, most költözünk a sajátba, anyagilag meg mindenhogy megterhelő időszak.

Mellette a terhesség miatt is parázok.

Sokat sírok.

2018. nov. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!