Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol éreztétek elöször amikor...

Hol éreztétek elöször amikor megmozdult a magzat, és mit éreztetek?

Figyelt kérdés
Tudták egyböl hogy ő az? Nekem most ez a harmadik terhességem, ebböl egy elhalt. A héten töltöm a 12.hetet, és már nagyon várom hogy érezzem.
2018. nov. 19. 09:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Köldök alatt kb 8 centivel, és olyan izomrángás, remegés szerű dolgot éreztem. Ezt 17 hetesen először, kb 1 hete. Most már erősebb nyomásokat is lehet érezni :)
2018. nov. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Dejoo 😊
2018. nov. 19. 09:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Én ilyen buborékolás szerű érzést éreztem szintén köldök alatt pár centivel😊
2018. nov. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Elsö terhességemnél én is a buborél érzést éreztem 16 hetesen. De most azt mondják, hamarabb megfogom érezni.
2018. nov. 19. 09:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom hogy nem első terhességnél hamarabb lehet érezni!
2018. nov. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon korán , első terhességnél 13 hetesen éreztem a buborékolást, nekem olyan érzés volt , mintha egy pohár szénsavas üdítőt öntöttek volna a méhembe , és szállnak fel a buborékok.
2018. nov. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az elsővel olyan volt mintha belülről símogatna valaki. Ez 19 hetesen volt, mellső fali méhlepény. Eleinte csak ha ültem, később fekve is éreztem. A másodikkal 15 hetesen azok a bizonyos buborékok voltak, főleg este, fekve. Félidőnél már állva is éreztem.
2018. nov. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
13 hetesen, izomrángás szerűt éreztem szeméremdomb környékén :)
2018. nov. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mint a többiek, első babával 16. héten, most a másodikkal 12. héten már,ha nem előbb:)
2018. nov. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!