Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik vizsgálatokra kell...

Melyik vizsgálatokra kell üres hólyaggal menni, és mikor nem érdemes előtte pisilni?

Figyelt kérdés

Mondta egy ismerősöm, aki szintén babát vár, hogy készüljek rá, hogy mindenki a pisimet akarja majd :D

De úgy tudom, bizonyos uh vizsgálatoknál kimondottan üres hólyag kell... De ha meg valahova úgy megyek, hogy előtte pisilek, de közlik, hogy ott is kellene produkálnom valamit, akkor ülhetek ott egy csomót, mire sikerül megint :D


2018. nov. 19. 11:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Sehol nem kellett OTT pisit produkálnom három terhesség alatt. A laborvizsgálatokhoz reggeli első középsugaras vizelet kell (azaz az elejét kiengeded a WC-be, aztán ha már csorog egy ideje, akkor kezded felfogni egy edényben). A védőnő nézett még havonta pisit tesztcsíkkal, de oda is úgy kellett vinni. (Oda nem reggeli elsőt vittem, csak indulás előttit.)
2018. nov. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
🙄
2018. nov. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Fura, nekem egy kolléganőm mondta, hogy a havi nőgyógyászati vizsgálatnál többször szívott, mert pisilt előtte, ott meg kellett volna helyben is... Úgy tudom, ez magán rendelés volt, ha ez számít bármit is

2018. nov. 19. 12:12
 4/13 anonim ***** válasza:
Jól mondja az elsö válaszoló, laborba, védőnőhöz kell pisi, a többi üres hólyag. UH-on nagyon rossz ha van a hólyagban :D
2018. nov. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, én is magánba járok, de a doki sosem kért pisit...
2018. nov. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Jól tudja a kérdező, az első UH-okon teli hólyaggal érdemes menni, a 12 hetesen úgy búcsúztunk a dokival, hogy a következő alkalommal már pisilhetek előtte.
2018. nov. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
3* kellett vinni a laborba, meg havonta a védőnőhöz. Továbbá a 12.heti genetikai ultrahangra kellett telt hólyaggal menni. Ezt el is mondták előtte, és ki is volt írva a mosdóba, hogy aki uh-ra készül, ne nagyon pisiljen. Gondolom jobban látták ezáltal a felvételt.
2018. nov. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A védőnőhöz vinni kell (vagy ott pisilsz), terhesgondozáson is nézik a vérnyomást, vizeletet. Ott helyben kell produkálni.... Én bármikor tudok pisilni :)

35 hkm

2018. nov. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%

hüvely uh-nál fontos,h üres legyen a hólyag

de a sima hasinál nem fontos

2018. nov. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Akkor egy ellenpélda

Nekem mindenhol kellett pisilni

Laborban, vésőnőnek

Orvosnál


De ne aggódj mert nem kell állandóan várakozni hogy sikerüljön, egy idő után minden alkalmat meg fogsz ragadni arra hogy pisilhess


Nem kérik a pisit akkor is el fogsz menni.

2018. nov. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!