Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma tudttam meg hogy gyermekett...

Elekvivi92 kérdése:

Ma tudttam meg hogy gyermekett várok hülyesg lenne ha Pénteken egy Kárpátia Koncerten kérném a gyermekáldás c. dalt és előtte a színpadra kéretem őt is és elmondom szerintetek hülyeség? Vagy mondjam el neki vasárnap templom után?

Figyelt kérdés
2018. nov. 19. 19:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Mivel a terhességek 25 % a vetéléssel végződik az első 12 hétben, én nem csinálnék ekkora cirkuszt.
2018. nov. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%

Hülyeség, csomó embert ezzel untatni jéézus.

Illet volna előre szólni, hogy lehet, hogy gyerek lesz és tesztet fogsz csinálni

2018. nov. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Kicsit túlzás vilàggá kürtölni. Magánügy. ... el is vetélhetsz! Tudom nekem is volt nem is egg vetélés!
2018. nov. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
A másik meg, hogy ez nem magán koncert, hidd el rajtatok kívül senkit nem érdekel, hogy terhes vagy-e vagy nem.
2018. nov. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
Inkább templom előtt, hogy már a misén együtt imádkozhassatok érte.
2018. nov. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérd a számot a koncerten de nem. Kell a színpad.. Amikor megy a dal, mondd el hogy nektek szol. Így tennem én a helyedben, HA már több hetes terhes lennék.

De amikor megtudtam, else hittem nemhogy így mondjam el.

2018. nov. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%

Szia!

Gratulálok a babahoz!

A gyere fel a színpadra mert .... erős szerintem! Ez olyan mint a mindenki előtt megkéri valaki valakinek a kezet! Ajjjj az is olyan nyálas!!!

Kicsit nyugodj le.

Kérd a számot aztán nyomd a kezébe a tesztet egy félre eső helyen. Inkább ezt mert nem tudhatod hogy reagál rá!

2018. nov. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is kérd a számot de ne a színpadon jelentsd be. Az első 3hónapban én se nagyon mondtam el senkinek, csak a számomra fontosabb személyeknek.
2018. nov. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%
Amit javasolnak többen is, hogy a szám alatt mondd el, már mérföldekkel jobb, mint amit kitaláltál. Viszont én még azt sem erőltetném, hanem szépen otthon mondanám el. Ez csak kettőtökre tartozik, egy koncertre nem ezért megy az ember. Hagyd meg neki a lehetőségét, hogy normálisan feldolgozza, kifejezze az örömét, ne üvöltve kelljen megbeszélni, félhomályban egy halom idegen között.
2018. nov. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%
Huh paszmek, vannak azért mazochista hajlamaim rendesen, gondoltam belehallgatok én ebbe a nótába. 40 másodpercig bírtam, a "szülessenek ezerszámra, mesés szép Magyarországra, mint tavaszi vadvirágok, honfiak és honleányok" szösszenetig. Engem evvel kínozni lehetne, de az ízlés nem vita tárgya. Azt gondolom, ha ilyen mélymagyar érzelmekkel gondolsz már a gyermekedre is, akkor elég lesz egy szép nemzeti lobogó alatt bejelenteni, esetleg a parlament előtt,de akár örökbecsű miniszterelnökünk áldását is kérheted, esetleg szerepelhetnétek a "minden nőnek kötelessége minimum 3 kölköt szülni, különben se nem ember, se nem magyar" féle propaganda videó 2.0 verziójában. Mindezektől függetlenül azt gondolom, ez a magányügyetek, ne rondítsatok bele más emberek szórakozásába, bár végül is az ilyen koncerteken gondolom hasonszőrű, azonos szellemiségű emberek vannak, mint ti, lehet örömünnepet ülnének veletek, hogy jön egy újabb dicső magyar. Hajráhurráelőre!
2018. nov. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!