Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetesen 2-es fokozatú...

25 hetesen 2-es fokozatú méhlepény? Volt màsnak is ilyen? Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés

Tegnap mondta a doki, hogy nagyon meszes a méhlepény.. ahogy olvasgattam a neten, legtöbben csak a 32.-36 .heten érték el ezt a fázist. Azt is olvastam, hogy ez szubjektiv dolog. Tegnap az áramlás rendben volt, eddig rendben növekedett a baba... :(

Másnak is volt már ilyen?

Mikor szült?

Mitől meszesedhet a méhlepény ennyire?

Sok folyadekkal, vitaminnal lassítani lehet a meszesedést?


2018. nov. 20. 08:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Igaz nekem 25 hetesen 1fokban volt érett. De viszont a babám is kisebb 2 héttel,pedig az áramlás jó. Nem tudni hogy akkor a méhlepény vagy csak a genetika miatt.

Nekem írt fel a doki Doxiumot, azóta azt szedem, ez segíti elméletileg a keringést.

Plusz azt mondta hogy fűszer és só mentes ételeket egyek és fejhérjedúsan táplálkozzak. Ja és pihenjek sokat mert az is segíti tán.


Hogyha nem dohányzol, nincs magas vérnyomás, cukrod rendben, vizelet és minden leleted jó,nem tudsz mit tenni.

Nekem azt mondta hogy mivel minden rendben senkise fogja tudni megmondani miért ér hamarabb a kelleténél.



De ne aggódj, még ígyis kihúzhatjátok a végéig, sok helyen olvastam. Másrészt amíg a keringés jó és a baba szepen fejlődik addig nincs gond. Csak gondolom sűrűbben fogják ellenőritni.


Én 29 hetes vagyok, csütörtökön megyek dokihoz hogy megnézze milyen állapptban van és hogy mennyit nőt a baba. Remélem rendben leszünk.😊

2018. nov. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia.

Ha minden más (áramlás magzatviz és baba rendben) akkor én önmagában nem jelent sokmindent. Bajt sem. Max lehet h nem húzod ki 40.hetig hanem pl 37-38.hetig

Nekem 24.hetesen lett 2es fokozatban érett a kislányom. Ő 37+2re érkezett. De nem hiszem h emiatt. Mivel fiamnal 35 hetesen lett 2es fokozatú és ő 37+6ra jött..

2018. nov. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!