Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3. trimeszterben lévő kismamák...

3. trimeszterben lévő kismamák mennyit szeretkeztek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy vágyok rá, és a férjemet is szeretném kielégíteni, de olyan ormótlannak érzem magam, hogy elveszik a varázs teljesen.

36 hkm


2018. nov. 20. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

A nagyfiamnál 36 hét után már nem ment, mert sehogy se volt jo.

Most egyáltalán nem kívánom már :(

32hkm

2018. nov. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
32 hetes vagyok, hetek óta nem tudunk szeretkezni, mert fájdalmas a behatolás (a vérbőség miatt sokkal szűkebb vagyok), meg kedvem sincs hozzá, én is ormótlannak érzem magam. Viszont a férjemet ettől függetlenül nem hanyagolom el, csak most más módon szerzek neki örömöt. Szóval nekem semmi, neki olyan heti 2-3 alkalommal (nagyon szeretne ő is kényeztetni, de egyszerűen most nem megy, jelenleg egy hát-derék-talpmasszázst sokkal többre értékelek. :D).
2018. nov. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
33 hetes vagyok. Egy ideje nagyon kívánom a szexet. Most vasárnap pl 2x is volt. Ez számomra nagyon meglepő. De egyébként bizonyos pózok, ahol nekem kell mozogni, egyáltalán nem megy.
2018. nov. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Az elsővel még 41 hetesen is heti 2-3 alkalommal. Most fáradtabbak vagyunk, mert itt a nagy is, mire letesszük, késő van. Azért a heti 2 megvan. 😊
2018. nov. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
32 hetes vagyok, heti 1-2 jön össze, nekünk is van már egy nagyobb (3,5 éves), meg már fáradékonyabb is vagyok. Hát igen, ormótlan vagyok, kicsit vicces néha, ahogy igyekszem pózba helyezni magam, de ez nem szegi a kedvünket :D Annyi, hogy a pózok már eléggé leszűkültek, sok minden nem megy, vagy baromi kényelmetlen, de azért még megoldható :)
2018. nov. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!