Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hátsó fali lepény, első...

Hátsó fali lepény, első terhesség, vékony testalkat. Ki mikor kezdte érezni a babát?

Figyelt kérdés
17 hetes kismama vagyok. Negatív előzmények miatt aggódom a piciért. Eddig kéthetente jártam uh-ra amitől 1 hétre megnyugodtam, de most megint nagyon ideges vagyok. Jó lenne már érezni hogy tudjam, jól van. Kinek mi a tapasztalata?
2018. nov. 20. 19:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A 20. hét előtt csak sejtettem, hogy ő az, de még nem mertem biztosra venni, nem akartam a bélmozgással-emésztéssel keverni. A 20. héttől azonban már egyértelmű volt.
2018. nov. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Első babámmal tapadt hátsó falon a méhlepény, igaz az én testalkatom átlagos. 16 hetesen kezdtem érezni a babát. De olyan bizonytalan voltam benne, akkor ezt nem mertem volna kijelenteni :D 18 hetesen már feltűnt, hogy gyakoribb és érezhetőbb, akkor már tudtam, hogy a baba.
2018. nov. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
19.heten, inkabb a végén
2018. nov. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
14 hetesen éreztem először, 16 hetesen már minden nap.
2018. nov. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
16-18 között csak sejtettem, hogy őt érzem. Utána már egyre nyilvánvalóbb volt, de még hetekig csak nagyon gyengén érzékeltem.
2018. nov. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hátsó falon tapadt lepénnyel,túlsúllyal 18hetesen éreztem először.Eleinte bizonytalan voltam hogy a babát érzem e,de egyre többször és egyre intenzívebben éreztem.

Most 22hetesen még kívülről nem látható és nem is érzékelhető.

2018. nov. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%

Hatsofalival semmi extra nincs, mellsofalival van az h később érzed/erezheted.:) de nem feltétlen számít.

Én mellsofalival 20hetesen éreztem de nem minden nap, aztán 22hetesen már minden nap

2018. nov. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
17 hetesen kezdtem el érezni. Szóval ne aggódj, pár nap esetleg 1-2 hét és érezni fogod.
2018. nov. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ezek szerint elég nagy a szórás abban hogy mikor lehet elkezdeni érezni. Csak olyan rossz, mert mindenhol azt olvasom, amit ti is írtok, hogy már bizonytalanul, de már tizenpár-hetesen is érezhető bugyborékolás vagy pillangó szárnycsapkodás-szerűség, de nekem még semmi. A védőnőm is azt mondta, hogy 17 hetesen már számíthatok rá, közben lassan töltöm a 18-at. Na most megint jól felidegesítettem magam, inkább bejelentkezek a dokimhoz, csak már így is hülyének néz :)
2018. nov. 21. 06:50
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, a 18. héten voltam dokinál, és azt mondta, hogy még nem baj ha nem érzem, nem KELL még ilyenkor érezni. Az hogy ki mikor észleli, nagyon egyéni és nem jelez bajt, ha csak pár héttel később. Szerintem ne stresszelj, mert ha majd elkezded érezni, akkor meg majd azon fogsz izgulni, hogy most miért nem mozog, sok vagy kevés ez a mozgás, stb. Relax! :)
2018. nov. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!