Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy terhes vagyok?

Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mielőtt bárki is le szólna hamarosan meg kellene jönnie a mensimnek,és tesztelni is fogok!

De kb. Másfél hete elég furcsán érzem magam. Hányingerem van nagyon. 1x hánytam is. Szédülök. Néha fáj a derekam. A melleim feszülnek. És a hasam is elég aggasztó. Fáj az alhasam. Van hogy nagyon. De leginkább csak tompán. És tudom lehet, hogy csak valamit össze szedtem. (voltam dokinal de semmi) De valamiért a tudatomban olyan mintha azt érezném, hogy nem vagyok egyedül. Szerintetek?


2018. nov. 21. 00:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mégcsak most kéne megjönnie! Ilyenkor is ritka a tünet de egy héttel előtte már hányni meg érezni a babát biológiai csoda lenne... jó lenne, ha kicsit utánaolvasnál ezeknek a dolgoknak, illene tudnia egy nőnek, hogy hogyan működik a teste!
2018. nov. 21. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szóval mensi előtt kb két héttel már terhes tüneteket észlelsz, mikor még semmilyen beágyazódás nem történhetett meg, mert akkor még csak peteérés/ovu van...
2018. nov. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen igen. Azt kihagytam, hogy kb 2 hete meg nagyon halvány rózsaszín "" mensim"" volt. Amit igazából nem mondanák annak mert éppen, hogy pár csepp.
2018. nov. 21. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!