Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kell pénzt adni a dokinak?

Mikor kell pénzt adni a dokinak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Holnap leszek 12 hetes, és hétfön megyünk a genetikai uh-ra. Tavaly ota uj dokim van. Nem tudom, mikor adjak neki pénzt. vagy hogy adjak e egyéltalán. Most hétfön ha megyünk, vagy majd ráér még ? Ti mikor adnátok?
2018. nov. 21. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Magánrendelésre mész vagy sztk-ba?
2018. nov. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sztk -ba. Ugy szokta a doki, ha végeztem az ultrahanggal, hívjam fel, és jön. Nem kell várnom orákat mire behívnak.
2018. nov. 21. 08:34
 3/5 anonim ***** válasza:
SZTK- ban miért kéne lefizetni?
2018. nov. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Mivel nem kell kivárnod a sorod hanem soron kívül bemehetsz ha jól értem akkor én egy pár ezer ft-ot adnék. Tetszik,nem tetszik,ez így működik.
2018. nov. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%

Kérdezz rá vizsgálat végén,hogy mivel tartozol-ez a legegyszerűbb megoldás

valamelyik doki jófej és ilyenkor egyáltalán nem kér/nem fogad el pénzt, ha kórházba rendel vissza és nem a rendelésére

2018. nov. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!