Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki nem volt érzékeny a...

Van aki nem volt érzékeny a szagokra terhesen?

Figyelt kérdés

Mindenki arról beszél, mennyire érzékeny volt az orra terhesen... Mint egy vadászkopó :)

Kezdek aggódni, hogy velem van a gond, mert én abszolút nem vagyok érzékeny a szagokra. Hányinger meg émelygés sincs.


2018. nov. 21. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez tök egyéni. Örülj neki.

Én pl egyszer sem hánytam, hányingeren is csak párszor volt, az sem vészesen. Viszont a csirkehús szagát nem bírtam, sem az ízét, másfél éve szültem, de a mai napig ugyanez van.

2018. nov. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Én sem voltam érzékeny, egyedül a házipálinka szagát nem bírtam, majd olyan 25-27. hét környékén lett olyan kifinomult szaglásom, hogy a munkahyen már a folyosón megmondtam, hogy ki mit ebédel vagy meg tudtam mondani az öblítő illata alapján hogy melyik kolleganőm volt előttem a mosdóban. Kb. 2 hétig voltam vadászkopó, nem tartott sokáig.
2018. nov. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem voltam, sőt, nem is éreztem a szagokat, mert a terhesség miatt állandó orrdugulásom volt. (Nyálkahártya vérbősége miatt.)
2018. nov. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem.

De húsra pl igen elég volt ha rá néztem.

2018. nov. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

Én pl. Se émelygés,se hányinger,se szagérzékenység.


Viszont annyiban igaz,hogy szinte még el sem kezdődött romlást észrevettem az ételeken. Élesebb lett a szaglásom,de kellemetlen nem volt.

2018. nov. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!