Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy szép párnak szép gyereke...

Egy szép párnak szép gyereke lesz általában?

Figyelt kérdés
Egy fiatalabb szép anyuka és egy jóképű apa esetében nagyobb a valószinűsége annak hogy szép lesz a babájuk is??
2018. nov. 21. 14:35
 1/10 anonim ***** válasza:
98%

A genetika ennél egy kicsit bonyolultabb.

A szépség meg relatív.

2018. nov. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

bárkire hasonlithat a családbol..

Láttam olyat is hogy kėt nem tul szėp párnak lett gyönyörű gyereke

2018. nov. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%

Nem. Elég sok szép párt tudok, ahol a gyerek kimondottan ronda. Persze még változhat, de a nagy, elálló fülek, meg a ferde orr nemigen fog. Az meg, hogy fiatal ebben az esetben egyáltalán nem számít.

Ugyanígy ronda szülőknek meg születhet csodaszép gyereke.

2018. nov. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem lehet tudni. Pl. én mindig ledöbbenek, hogy a szép Demi Moore-nak és az extra-jópasi Bruce Willis-nek milyen előnytelenül kevedtek a vonásaik a lányukban (Rumer Willis). Egy gyerekben keveredik az összes felmenő, az egy éves kislányom pl. kiköpött nagymamám, ami neki ugye már dédi.
2018. nov. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

Hát nem feltétlen. Én ismerek olyan párt, ahol a nő is szép, a pasi is helyes, mégis elég rondácska a gyerek. És olyat is, ahol a 2 szülő nem túl szép, a gyerekük viszont gyönyörű.

Egyébként Rumer Willis valóban nem rendelkezik túl előnyös külsővel, na de Bruce Willis is olyan messze áll az "extra jó pasi" kategóriától, mint ide Kína. Szerintem elég ronda, szóval én nem csodálkoztam rá, hogy egyik lánya sem túl szép.

2018. nov. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5%

"Milyen szép pár!" - mondható azokra, akik már több, mint tíz évnyi békességben együttélés után gondolják a gyermekvállalást.

Igaz a nő a vasorrú hasonmása, a férfi pedig csak fél fokkal szebb az ördögnél.

Mégis lehet neki 'szép' gyermekük, aki -ha senki másnak nem is,de- nekik szép.

Lehet más szemében is szép gyermekük, ha a gének kombinációja azt adja ki.

2018. nov. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%
Mi mások elmondása alapján szép emberek vagyunk a férjemmel, még szóba sem került a gyerektéma amikor már mindenkitől azt hallgattuk, hogy egyszer majd ha lesz gyerekünk akkor biztosan csodaszép lesz. Eddig bejött, valóban (nem csak szerintünk) gyönyörű a két gyerekünk, rendszeresen kapjuk a bókokat még idegenektől is. :)
2018. nov. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

7

Félig off, de a kutyás ismerőseim meg vannak róla győződve,hogy mindenki imádja a kutyájukat, pedig csak kedvesek akarnak lenni velük az emberek ;)


Kérdező, a genetika szerintem megvolt neked is középiskolában. Mendel-féle öröklési törvények? Nézz utánuk ...

2018. nov. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
22%
8: Nem az “igen, aranyos” kommentet kapjuk hanem olyanokat, “hogy ilyen szép gyerekeket még nem láttak” és képesek csak ezért a szupermarketben idegenek is odajönni hozzánk. A férjem egyébként nem magyar és a lányaink az ő egzotikus karaktereit örökölték az én szőke hajammal. Te persze nyugodtan belemagyarázhatsz amit szeretnél. De a kutyánk is gyönyörű, kiállításgyőztes ha már itt tartunk, köszi hogy felhoztad. ☺️
2018. nov. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%

9

Igen, pontosan erről írtam a hetesben.

2018. nov. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!