Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes terhes vagyok és...

10 hetes terhes vagyok és folyamatosan beteg, mit tehetnék ellene, házi gyógymódók?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Sajnos nagyon sokat betegeskedem, kisfiam most kezdte az ovit és minden bacit vírust haza hoz éy ő is meg én is megbetegszünk. Neki tudok adni gyógyszert ami segít de en ndm.szedhetek semmit mert terhes vagyok.Orrfolyás, köhögés, torokfájás... Mit tudnék ez ellen tenni? Vitaminokat szedek napi szinten. Van valami házi praktika ami segít enyhíteni ezeket vagy jó gyógymód ami nektek bevállt? Minden tanácsot meghallgatok. Előre is köszönöm a válaszokat.
2018. nov. 22. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

“nem szedhetek semmit, mert terhes vagyok”

“torok fályás”


Miért ne szedhetnél gyógyszert, azért mert terhes vagy? Bőven van olyan készítmény amit várandósok is használhatnak.


De ha annyira házi praktika.. Grapefruitmagcsepp (arra figyelj, hogy olyan legyen, amit kismamák is használhatnak.) Méz, narancs,banán, alma, hagyma töménytelen mennyiségben.

2018. nov. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Menj el orvoshoz, majd ő megmondja mit lehet terhesen, vagy besetalsz abkozeli patikába és ott is tudnak olyat adni akut szedhetsz.
2018. nov. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezeken már túl vagyok, voltam gyógyszertárban is ott azt mondták, hogy menjek orvoshoz mert nem adnak semmit. És voltam rovosnál is, ő meg azt mondta, hogy sajnos ez ellen nem tudunk mit tenni, gyerek most került közösségbe és sajnos ez ezzel jár.
2018. nov. 22. 19:35
 4/7 anonim ***** válasza:

Bmeg..mar nem azért de mi az h nem adnak semmit?

Amúgy pl strepsilst szedhetsz meg van egy csomó gyógyszer amit szedhetsz.

Panadol, meg van 2 felé kohogesre való gyógyszer, tengervíz orrspray, mondjuk az gyenge de semminél több..mindenre van terhesen is gyógyszer. Könyörgöm felnőtt, terhes nő vagy. Szedd össze magad.. :))

2018. nov. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Látom páran csak azt az egy szót amit elírtam tudják felhozni de hogy értelmes választ adjanak arra nem képesek! Szégyen amilyen mentalitással éltek és mindenben csak a negatív dolgot látjátok, inkább az ilyen negatív emberek ne szaporodjanak!!! Külföldön élünk és itt bizony csak a leg végső esetben adnak gyógyszert a terhes nőknek és pont ez miatt kerestem házi megoldásokat!
2018. nov. 23. 07:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a háziorvos hogy méz.hársfa tea,pihenés. Ha kell tantumverde mehet a torkomra. Én 4hetes vagyok de én is megfáztam..amúgy hagymatea jó ha ezt meg tudod inni.
2018. nov. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát boccs.. Csak voltam már terhes és tudom h szabad szedni gyogyszert.. Attól még semmi gond velem, ne aggódj. 😘😉
2018. nov. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!