Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi rosszullét meddig?...

Terhességi rosszullét meddig? Mar a 5-6. héttől jelen van a reggeli rosszullét ami mostanaban csillapodott, viszont esténként elő-elő jön ha be kell vennem a vitaminjaimat.

Figyelt kérdés
Elevitet szedek illetve magnerotot es d vitamint is kell, eddig mindig este szedtem be mert kevesebb esélyt lattam arra h kihanyom, viszont mostanaban tok mind1 a napszak ahogy lenyelnem a vitaminokat rogton kijön van h nagy nehezen bent marad . Volt valaki esetleg igy? 16hkm

2018. nov. 23. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az elevittől vagy rosszul? Lehet ki kellene próbálnod egy másik vitamint, ha azután hánysz, hogy beveszed.
2018. nov. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 18dik hét körül múlt el. Viszont mindenkinél más, de ha szerencséd van akkor lassacskán elmúlik.
2018. nov. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is rosszul voltam a femibiontól. 15. hét után nem szedtem.
2018. nov. 24. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én végig rosszul voltam tőle, így csak a legvégén szedtem a 30. héttől, akkor már kaptam infúzión hányáscsillapitot, ha úgyis kihányod, akkor ne szedjed, hátha jobban leszel úgy, egyél vitamindús ételt.
2018. nov. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!