Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes kismamák ti nem féltete...

Terhes kismamák ti nem féltetek az elején?

Figyelt kérdés

Aggódom mert még csak 4.5hetes,a 6.héten lesz uh.Mindig azt mondják az első 12hét a rizikós.

Nagyon kell aggódni?

Stresszes ügyfélszolgálaton dolgozom..7.hétre van időpontom nőgyógyászhoz,remélem a szülést is vállalja.


Szerintetek mennyi idő után ír ki a nődoki?Kicsit félek már most is megbetegedtem.



2018. nov. 24. 15:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Aggódás, stresszelés... szerinted ez kell ilyenkor?
2018. nov. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nyilván nem hiányzik ezért szeretnék mielőbb eljönni is.
2018. nov. 24. 15:27
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
A terhesség 9 hosszú hónap aggódás hidd el.
2018. nov. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
Szeritem minden kismama aggódik pláne az elsőnél. Ha nem szeretnél dolgozni mert szerinted stresszes, akkor menj el a háziorvosodhoz ő felvesz 1 hónapra, utána a nőgyógyász ad igazolást és azzal mész vissza a háziorvosodhoz, gyakorlatilag végig lehetsz táppénzen. Én már 6-dik héttől nem dolgozhatok mert hematómám van, mondjuk én nem bánnám ha dolgozhatnék mert itthon ez az állandó fekvés megőrjít, de ha nem lehet akkor nem lehet....
2018. nov. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Aggódom mert megbetegszem bent és folyton felidegesítenek..plusz túlórák

A 6.heti uh-t megvárom 2 hét múlva lesz és 3.hét találkozom az orvossal.Most 1hétig táppénzen vagyok,megyek kb 2hetet,remélem nem lesz baj..

Utána beszélek bent a főnökkel és táppénzre megyek.vagy fordítva még nem tudom mert ugye 12hétig bármi lehet..:(

2018. nov. 24. 16:12
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsó. Kicsit aggódok ki ne rughanak mert még nem tudják,de gondolom te szóltál mikor 1hónapra elmentél.
2018. nov. 24. 16:13
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nem rúghatnak ki ha kismama vagy! Én sem szóltam, hogy terhes vagyok, egyszer csak elöntött a vér otthagytam mindent rohantam a kórházba megvizsgáltak még aznap este visszatelefonáltam, hogy nem megyek többet! Nem rúghatnak ki!
2018. nov. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Jaj szegény de most minden rendben igaz?

Ha nem jelentem be akkor se rúghatnak ki?Nem ezt olvastam neten:S

2018. nov. 24. 17:00
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát várjuk a csodát, de érzem, hogy minden renbe lesz ☺ Nem értem hogy hogy nemjeleted be? Azért csak betelefonálsz vagy bemész szólni, hogy megbeszélted az orvosoddal és úgy gondoljátok jobb neked otthon nem? Nem rúghat ki védett vagy, amúgy az első 15 napot fizeti a munkáltató, utána a tb fizet szóval a munkáltatót kár nem éri. Még ezen is ne idegeskedj! ☺
2018. nov. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A közvetlen főnököm tudja de nem neki kell szóljak.Kell vmi kézzelfogható.pl az első uh 6hetesen.7hetesen tudok szólni addig meg hol vagyok hol nem.
2018. nov. 24. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!