Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha megjött akkor nem vagyok...

Ha megjött akkor nem vagyok terhes! Van olyan hogy terhesèg alatt menstruáció?

Figyelt kérdés
az a fura hogy 25nap kèsès után jött meg ..10 nap kèsès után volt egy nagyon halvány pozi tesztem ..

2018. nov. 25. 18:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Hasonló esetekről lehet látni dramatizált feldolgozásokat a TLC tv csatornán ("nem tudtam, hogy terhes vagyok").
2018. nov. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Igen règebben nèztem

De az csak a Tv ben van gondolom én

Nincs olyan szerencsém.

2018. nov. 25. 19:23
 3/14 anonim ***** válasza:
12%

10000000 milliomodik ilyen kérdés

Unalmas

2018. nov. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Neked lehet igen

De rajtam kívül van mèg 10000 ilyen nö aki ilyet fog mèg kèrdezni!!

2018. nov. 25. 19:27
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

Lehet nem tapadt meg a babad. Lehet terhes voltal de nem maradt meg. Sajnalom, de szerintem az hogy menstrual egy no terhesen az igen ritka. (persze itt a gyk.-n biztos majd megcafolnak)


A terhessegi teszt eleg sokaig pozitiv volt nekem amikor terhes voltam. (ertsd kb a harmaduk trimeszterben is csinaltam tesztet es mind-mind pozitiv.. Es mielott valaki megkerdezi, minek teszteltem annyit, azért, mert en is neztem azt a kamu musort hogy "nem tudtam, hogy terhes vagyok" es mivel maradt csomo terhestesztem amik lejartak vna mire megszulok igy gondoltam megnezem mar, hogy létezik - e ilyen, hogy negativ, mikor mar kb ugy neztem ki, mint egy kszott partravetett balna... De, nem! Ilyen SOHA nem letezik. Ha terhes valaki nem menstrual es a tesztje pozitiv... Ezvan, SAJNALOM.

2018. nov. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Azóta csináltál új tesztet?

Nekünk a nőgyógyászom mesélte, hogy a felesége a 12. hétig menstruált. Véletlenül derült ki, hogy terhes.

2018. nov. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Szerinten az utolsó elöti válaszolnak lesz igaz mármint szerintem az a helyzet .

Nem csinálok új tesztet .

Következő hèten úgyis megyek nőgyógyászhoz!😃

Köszönöm a válaszokat

2018. nov. 25. 22:52
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

Ha volt egy (akármilyen halvány) pozitív teszted, akkor vagy terhes vagy, vagy az voltál. Hogy bírtad ki 25 napig, hogy ne járj utána? Lehet vérzés terhesen is, de általában nem jelent jót, és érdemes vele még aznap orvoshoz (kórházi ügyeletes terhes ambulancia) fordulni. Pl. lehet olyankor menzesz, ha a ciklus végén fogan a baba, de mégsem távozik (ez az, ami nagyon ritka, google szerint 1-2 %), vagy lehet vérzés azért, mert kevés a progeszteron vagy okozhatja fertőzés (ezek azok, amiken lehet segíteni), lehet hematóma vagy csak vérbőség vagy ha lent tapadt, lehet vérzés szextől, nőgyógyászati vizsgálattól - ezeken sokszor segít az ágynyugalom és a sok magnézium -, ezek jellemzően jóval kevesebb mennyiségű, nem darabos vérrel járnak. Általában egyébként két vetélés után vizsgálják ki, hogy anyai ok áll-e a háttérben (tudtommal a progeszteronhiány, pajzsmirigy, trombózishajlam a leggyakoribbak), de szerintem egy után sem érdemes csak drukkolni, ha van tb-d.

[link]

2018. nov. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De voltam orvosnál,de akkor mèg nem látszott semmi ..a papírra ráirta hogy jöjek visza 2hèt múlva ,de mire oda kerültem adigra megjött ,nem darabos,rendes piros,ès szinte semmi görcsel ,mikor elindult ugymond akkor volt egy 5perces kis görcs fèle ,de inkább has fájásnak mondanám
2018. nov. 26. 17:20
 10/14 anonim ***** válasza:
Csinalj tesztet, 500Ft...
2018. nov. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!