Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes? Nem jött meg...

Lehetek terhes? Nem jött meg ebben a hónapban a menstruációm . Nem is érzem ugy hogy meg fog.

Figyelt kérdés
A multhónapban 25-én volt meg (első napja) 4 napig volt és ebben a hónapban megsem jön. Kb 2 hónapja vizes tejszerű folyadék jött a jobb mellemből kb 2 hete már fehér, tejszerű minimális menyiségben. A mellem nagyon feszül és néha furát érzek a hasamban de nem hiszem az vagyok mert csináltam egy tesztet ami negatív lett. Természetesen fogok még tesztet csinálni de kiváncsi vagyok a ti véleményetekre.Szerintetek lehet baba a dologban vagy nem ?

2018. nov. 25. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Hány naposak a ciklusaid? Egyáltalán mikor kellene megjönnie? A tejszivárgás miatt erősen ajánlott lenne dokihoz menni, mert neked hormonproblémád van.
2018. nov. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem
2018. nov. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!