Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Benneteket nem zavart amikor...

Benneteket nem zavart amikor oldalt aludtatok hogy pont ott rugdos, nyomja ki magát a baba? Hogy tudtatok így aludni?

Figyelt kérdés

Az én babám elég aktív, főleg este. Mindig jobb vagy bal oldalt nyomja ki magát, vagy rugdos. Na ez akkor sincs másképp ha fekszem, aludni készülök. Viszont nem tudok elaludni mert ahogy az egyik oldalamra fekszem máris elkezdi a rugdosást azon az oldalon. Megfordulok és kb 10perc mulva elkezdi az ellenkező oldalt. És ez így megy elég sokáig.

Meg aztán mindig az van bennem hogy lehet nyomom, vagy rossz neki azert rugdos mindig. Igy aztán

10 percenként fordulok jobbra-balra... 😅

Aki volt így az hogy tudott jót aludni?😊


30+2 hetes vagyok


2018. nov. 25. 23:49
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

Mindkettőnél tudtam aludni végig, most a másodikkal 32+3 hetes vagyok.

A lányom anno nem volt az a kirúgja a ház oldalát fajta. Mocorgott, de lájtosan, elvoltam vele simán.

Most a fiam sokkal aktívabb és erőteljesebb, de igazából most sem nehéz jól aludnom, a 3,5 éves nagy+munka+háztartás lefáraszt annyira, hogy párnát ér a fejem, és beájulok :D Szóval én nem ébredek fel rá, el is tudok tőle aludni. A pisilés, na az bezzeg felkelt minden éjjel vagy háromszor :D

2018. nov. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

elsővel se tudtam sehogy aludni, és jelenleg 22 hetesen se tudok 😂

kistesó is nagyon aktív + hidegfrontkor még nagyobb a buli..szóval egy darabig még fent leszek 😂😊 forgólódás nekem most nem igazán megy, mert így második terhességnél a fenekemnél becsípődik állandóan egy ideg és nagyon tud fájni :/ szóval én java részt háton vagyok, de ahogy nő a babasúlya már az se kényelmes.. 😂szívás, de ez van...úgy fogom fel,hogy készülök az újabb éjszakai műszakhoz..mire kibújik a kistesó, újból megedződöm az éjszakázáshoz 😁

2018. nov. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok... na én spec háton konkrétan nem kapok levegőt szerintem már nagyjából félidő óta :D Ébredek is arra, hogy hanyatt fordultam, pedig a lányommal anno sokszor aludtam úgy (nem direkt, csak álmomban hanyatt fordultam mindig).
2018. nov. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, hát lassan én se fogok tudni háton..mert fáj a derekem,ha sokat vagyok úgy...fogalmamsincs milyen pózban fogok tudni még 18 hétig aludni 😑😦😂😂
2018. nov. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sehogy. Most is ezért vagyok fent. Az éjszakai pisitúra után nem hagy visszaaludni. Ez van, pedig fáradt vagyok a nagyobbtól (3), plusz lakásfelújítás...

És csak a 24. héten tartok.

2018. nov. 26. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én bal oldalon nem alhattam, mert egyből “reklamált” a kisasszony :D Egyébként sokszor keltem arra, hogy mocorog, de sose volt annyira durva, hogy ne tudtam volna pihenni, max pozíciót váltottam és durmoltam tovább - bár én végig hihetetlen mormota üzemmódban nyomtam, soha életemben nem aludtam annyit mint várandósan, úgyhogy valószínűleg engem semmi és senki nem tudott volna sosem igazán kizökkenteni édes álmaimból 😅
2018. nov. 26. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nemsokára jön az, hogy nem tudsz 10

P-ként forgni se...

Mint egy bálna

Hó-rukk és fordulsz

😅😅😅


Én alapvetően tudtam aludni, nem zavart a rúgás.

De a hólyagtalálattal voltak éjjel gondjaim.

Vizesedés miatt sok vizet ittam.



Tipp


Háton, de félig ülő helyzetben aludni..


Nekem az volt a legkényelmesebb


30 hetesen még az úgy hason, hogy a hasam oldalt.. De a vállaim átbillentve, lábfelhúz..

Olyan 36-7 hetesen már ez sem ment..

2018. nov. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Az alvas azt hiszem minden kismamánál kisebb nagyobb gondokkal jár.


Nekem az elalvás a legnehezebb, addig 120x megfordulok. Aztán mikor már megnyugszik a csajszi is akkor elalszom. De felkelek 2-3x arra hogy rugdos. Szóval nem.egyszerű, de biztos hogy ez csak rosszabb lesz már.😁

2018. nov. 26. 10:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem se hagyott a fiam addig aludni míg neki nem volt kényelmes, kb lógatnom kellett oldalra a hasamat. Betettem egy párnát a hátam mögé és azzal támasztottam meg a hátam, így kvázi nem rajta feküdtem. Harántos volt 32. hétig így gondolom zavarta az oldalt fekvés. Háton se tudtam aludni 22 héttől mert görcsöltem tőle. Maradt a fészek rakás meg a vergődés. Annyiból szerencsés vagy, hogy ez most kényelmes meleg is lehet, nekem nyáron 40 fokban csodás volt :D
2018. nov. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!