Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges hogy a terhesség...

Lehetséges hogy a terhesség okozza a rossz látást?

Figyelt kérdés

Pár hete vettem észre hogy a jobb szememre rosszul látok azaz homályosan, kicsit összemosodnak a dolgok. De csak távol látás esetén.


Lehet bármi köze a terhességnek? Vagy csak véletlen egybeesés hogy éppen most "romlott" el?


Márcsak a baba utánra tervezem a szemészetet meglátogatni.


30 hetes vagyok


2018. nov. 26. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon sürgősen menjél el orvoshoz,mert ha bármi baja van a szemednek akkor szépen meg is vakulhatsz szülés közben (pl.leválik a retinád) Nem ijesztegetni akarlak,de megjártam már egy-két dolgot a szemeddel,és ezért tanácsolom,eszedbe ne jusson szülés után menni,hanem menj már most.
2018. nov. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vérnyomásod rendben van?
2018. nov. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen rendben a vérnyomásom és minden más.


De lehet inkább tényleg elmegyek dokihoz, mert kissé ijesztő amit az 1es írt. Inkább nézzék meg akkor,csak nem gondoltam hogy ebből esetleg nagyobb gond lehet.

2018. nov. 26. 12:22
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Figyelj nem megrémiszteni akartalak,de nekem elég problémás a szemem.Ismerősöm meg úgy járt,hogy elkezdett homályosan látni,mire kiderült,hogy olyan szinten volt magas a szemnyomása,hogy csoda hogy meg nem vakult,de már a határán volt azt mondta a doki. Valszeg te csak kissé rövidlátó lettél,de én azt mondom jobb az óvatosság.
2018. nov. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

jelen! szemüveges lettem..22 év után, sose volt baj a szememmel!szinte olyan volt,mint a sasé...erre tessék az egyik 0,50, a másik 0,75

még mindig nem tudtam megszokni a szemüveget...az is zavar,ha rajtam van..de az is idegesít, mikor nincs és homályosan látok :/

2018. nov. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!