Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lombikosok akiknek ket embriot...

Lombikosok akiknek ket embriot ultettek be es egy baba lett vereztetek?

Figyelt kérdés
A tesztnapon pozitivat teszteltem viszont ket napja elkezdtem verezni, sehol nem tudnak mondani semmit. A verzes nem mulik viszont a tesztjeim nyilvanvaloan erosodnek. Valaki volt hasonlo helyzetben? Koszi elore is!

2018. nov. 26. 16:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Mi az hogy nem csinalnak semmit?

Plane lombiknal.

2018. nov. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
En se ertem de harom korhazban is voltam, mivel epp hetvege volt sajnos igy surgossegiken, azt mondtak meg tul korai a terhesseg es nem tudjak megmondani mi ez, lehet hogy minden redben de az is lehet hogy nem….vettek vert de az eredmeny onmagaban meg nem jelent semmit cask majd ha less mihez hasonlitani. Holnap megyek ujabb vervetelre, cask nagyon izgulokm gondoltam hatha valaki van itt akinek volt ilyesmi es tud vmit mondani….
2018. nov. 26. 16:23
 3/15 A kérdező kommentje:
vagy ha nem is tud semmit de cask beszelgetni valakivel aki hasonlo helyzetben van vagy volt hasonlo tapasztalata….
2018. nov. 26. 16:26
 4/15 anonim ***** válasza:

Kétszer sikerült a lombikunk. Mindkétszer véreztem ebben az időben.

Az elsőnél ikrek voltak. A másodiknál egy baba.

Mindkétszer felhívtam az orvosom, de csak annyit tudott mondani, hogy 'folytassam a progeszteront, és reménykedjünk'. Ilyenkor szoktak emelni a progeszteron pótláson, de én így is rengeteget kaptam még lombikos körökhöz képest is, így azt már nem javasolta tovább emelni, mert ilyen dózis mellett biztosan nem azzal lett volna probléma, ha mégsem maradt volna meg.

Neked mennyit kell használni? Lehet, azon lehetne még emelni.

2018. nov. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem voltam ilyen helyzetben. 4 lombikom volt, ebből kettő sikeres. Az első sikeresnel 3 embriót ültettek vissza, egy tapadt meg, verezni nem vereztem. A másik sikeresnel két embrióból mindkettő megtapadt.


Nálam sikertelennel volt vérzés, de ott mondta a biológus, hogy önmagában a vérzés nem számít semmit.


Mennyire verzel? Mennyi és milyen progeszteront kapsz? Chrinone gel pl. okozhat gyenge verzest ha feltárja a hüvelyfalat

2018. nov. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Koszonom mindekettototknek a valaszokat!!!!

nekem is annyit mondott mindegyik doki hogy remenykedjek..

En Cyclogest nevu kupot kaptam progipotlasnak de cask 15 napig Kellett szedni, aztan tobbszor is rakerdeztem sot meg tegnap a surgissegin is de azt mondtak nem kell…

Azert megnyugodtam kicsit attol amit irtatok, ezek szerint ez nem feltetlen azt jelenti hogy egyik tuti hogy elment...Koszonom es gratulalok a babakhoz!!! <3<3


hat igazabol annyira verzek cask mint egy rendes menstruacio es annyira nem is gorcsolok…


megprobalok megnyugodni hisz holnapig ugyse tudok mit tenni, holnap irok hogy mi volt.

Azert megint rakerdezek a progeszteronra.

2018. nov. 26. 18:00
 7/15 anonim ***** válasza:

Akkor most nem kapsz semmi progeszteront??

Ha így van, akkor az nagyon nem jó! Én addig mennék, amíg nem ad valaki. Nekem a 30.(!) hétig ment a progeszteron; igaz, az már problémák miatt volt. De az én dokim -és általában a legtöbb- csak a 14-15. hétig építi le, azt is nagyon lassan, több hét alatt. Ilyet nem is hallottam még, hogy csak 15 napig... Melyik intézmény ez?

2018. nov. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Egyetertek a progit azért a 12. Hetig kellett volna :( azt nagyon nem jó hirtelen abbahagyni. Próbálj bármit szerezni
2018. nov. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem, most semmi progeszteront nem kapok...:(

Kulfoldon elunk, az Egyesult kiralysagban.Royal Infirmary a korhaz neve ahol csinaltak az ICSI-t.

Nem ertem ha minden doki ad akkor itt miert nem…

Holnap mindenkepp rakerdezek, bar mar tobbszor is kerdeztem sot tegnap eroskodtem az egyik dokinak hogy marpedig biztos van valami amit tudna adni valami hormon vagy akarmi de azt mondta hogy nagyon sajnalja de semmit se tud tenni, remenykedjek hogy minden ok....

2018. nov. 26. 18:33
 10/15 A kérdező kommentje:

Koszi, utananezek hatha letezik valami termeszetes progeszteronpotlo…

Erthetetlen szamomra hogy ha ilyen fontos akkor miert nem adnak....:(

2018. nov. 26. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!