Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire biztos, hogy kisfiú?

Mennyire biztos, hogy kisfiú?

Figyelt kérdés
Genetikai ultrahangon a doki viszonylag magabiztosan állította, hogy kisfiút várunk. 12+1 hetes voltam az UH-n. A kukacot alulnézetből mutatta meg, a monitoron mi is úgy láttuk, hogy fiúcska. Kérdésem, hogy lehet belőle még kislány? Mik a tapasztalatok, mennyire biztos a tipp a 12. héten?

2018. nov. 26. 16:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha láttad a kukacot, akkor az már nem fog leesni magától onnan szerintem.
2018. nov. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A tipp az tipp :)

Nekünk 15 ès 16. héten is fiút tippeltek. Nem lehetett egyèrtelműen làtni. De van, akinek màr 12 hetesen biztosra meg tudják mondani. Attól függ, mennyire volt tipp. Ha kukacot is làttatok, nem csak herèket, akkor talàn valószínű, hacsak nem kzs. volt.

Nekem a 18 hetes genetikain biztosra megmondtàk, hogy kislàny :) mi is làttuk a puncit.

A lànyoknàl is eleinte meg van duzzadva

2018. nov. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*meg vannak duzzadva a szeméremajkak, amit akàr golyócskâknak is nèzhetnek.
2018. nov. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

hát ha csak tipp, akkor még nem biztos :) sokszor látni már ilyenkor, de azért később még valószínűbb lesz


Nekünk a 12. heti uh-n tipp szinten mondta, hogy fiú, egészen a 19. hétig nem is mutatta magát, na de akkor... úgy beterpesztett, hogy még a doki is röhögött, hogy ő ilyen jól még nem látta a kukit uh-n :D csinált is róla vagy 4 képet :D

2018. nov. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem 12+6 hetesen mondtak fiút, tök jól látszott, ugyanígy meg tudta mutogatni, hogy hol a kukac meg a zacsi. 33. hétben vagyok, azóta is fiú, már vagy 6x látták még, úgyhogy én elhiszem :D
2018. nov. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is 12+1 hetes voltam mikor megmondták a frankót. Nem voltam rá felkészülve, hogy már meg fogja mondani a dokim. Azóta már képünk is van a fütykösről. 😁
2018. nov. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a 12. héten biztosra mondta a doktor úr, hogy fiú lesz. A 18. héten szintén fiút mondott, sőt, annak az uh video-felvételnek az elölnézeti képén tényleg látszik a kuki. Ebből én már biztosra vettem, úgyhogy mertem macis cuccokat vásárolni, fiú neveket nézni.
2018. nov. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk 12 hetesen megmondták hogy fiú. Az is lett
2018. dec. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
29 hetes vagyok, tuti kisfiú lesz. :)
2019. márc. 30. 08:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok!😊
2019. márc. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!