Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki csináltatta meg a fezetős...

Ki csináltatta meg a fezetős kiterjesztett genetikai vizsgálatott?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyivel biztosabb ez vizsgálat mint az állami? Utána olvastam de sok helyen azt írják az sem 100%-os,de a védőnő nagyon ráakart beszélni. Lehet azért mert hematómám van. Majd csak a 10-dik héten megyek nőgyógyászhoz, de addig is tájékozódni szeretnék pro és kontra.
2018. nov. 26. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondolom a kombinált tesztre gondolsz, mi megcsináltatuk. Mivel ezt csak 1x lehet a terhesség alatt és csak a 12dik heti genetikán.

Viszont tényleg nem 100%-os ezt maga az orvosom mondta, ez is csak egy százalékot mutat hogy mekkora a kockázati esély.

Én nem bántam meg hogy megcsináltatuk, első baba elég parás vagyok így számomra megnyugtatóbb volt hogy azok az eredmények is jók voltak.


Ha megtehed hogy megcsináltasd szerintem mindenképp tedd meg.

2018. nov. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én sem bántam meg :) valóban nem 100% az eredmény, de nagyon alaposak, hosszú a vizsgálat. Én is megnyugodtam és csodás felvételeket, képeket kaptunk a piciröl 🙂
2018. nov. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

kombinált tesztet nem csináltattam, se az első terhességemnél, sem most!

se a védőnőm, se az orvosom nem erőltett..a korom miatt főként(fiamnál 22 voltam,jelenleg 25)

hematóma nincs összefüggésben azzal, ha netán van valamilyen genetikai betegsége a babának

2018. nov. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!