Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet az oka, hogy 6 hetes...

Mi lehet az oka, hogy 6 hetes terhesség alatt 4 naponta emelkedett duplájára a hcg-m, most 1700?

Figyelt kérdés
A hcg szintem most 1700. Múlthét csütörtökön (5nappal ezelőtt 850 Körüli hcg-vel) az orvosom azt látta, hogy a petezsák már kialakulóban van a méhben, 3,5 mm.

2018. nov. 27. 07:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fejlődik megfelelően, sajnálom. Sokszor voltam ilyen HCG nézegetős helyzetben, és a lassú növekedés nem jelent jót... Ilyen értéknél még 2-3 naponta duplázódnia kellene, hogy ha minden rendben van.
2018. nov. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elméleben gyorsabban kellene emelkednie. 6 hetes terhességnél sokkal nagyobbnak kellene lenni a HCG szintnek, de mondjuk lehet később fogant. Lehetséges, hogy tényleg nem fejlődik rendesen, de bízzunk benne, hogy ez egy kivételes eset.
2018. nov. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
3,5 mm petezsak 6 hetesen nagyon kicsi, sajnalom, de ez az adatok nem jelentenek jot, de az orvos mit mondott?
2018. nov. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!