Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai terhességnél lehet...

Korai terhességnél lehet canesten kúpot használni?

Figyelt kérdés
Valamit összeszedhettem,mert eléggé viszketek lent,nagyon piros a huvelybemenetnél,és a többi részen,illetve elég sok fehéres sárgás folyásom van.Mindenkepp elmegyek majd az orvosomhoz,de leghamarabb jövőhét kedden lesz.Addig gondoltam veszek canesten kúpot,nem tudom lehet e használni, vagy árthat e a babának?Még csak 2napja teszteltem pozitívat,így nagyon az elején lehetek a terhességnek.Candibene krém van itthon,azzal kenem,de nem lesz elég, mára pirosabb lett,így holnap veszek hozzá egy ilyen 3db-os kúpot is.Vagy van más vény nélkül kapható kup amit lehet terhesen is használni,vagy jobb mint a canesten?
2018. nov. 27. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
BÁRMIKOR a terhesség alatt!
2018. nov. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bármikor. Mert ha feljut a fertőzés bajt csinálhat.
2018. nov. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. nov. 27. 21:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem engedte az orvosom azt mondta korai terhességben csak a krémet szabad
2018. nov. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

en hasznaltam,orvos engedelyevel tobbszor is a terhesseg alatt.(az elso 12 hetben is valamikor)

a lenyeg,hogy csak siman az ujjaddal tedd fel,ne hasznald hozza azt a hosszu valamit.

2018. nov. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen,azt olvastam hogy terhesség alatt az aplikatorral nem szabad.Az a baj,a krém magába sajnos nem segít 😕 főleg a folyáson..mert ha csak viszketne,akkor lehet elég lenne,de így sajnos nem valószínű,belül is kezelni kell.
2018. nov. 27. 22:39
 7/9 anonim ***** válasza:
lehet venni ilyen tesztet, ami kimutatja valóban van e fertőzésed..szerintem vegyél a gyógyszertárba mielőtt kezelgeted magad
2018. nov. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
×mivel fehéres-sárgás folyás van, amikor normális terhesség alatt...mindkét terhességemnél fent állt, és nem fertőzés volt + volt amikor ki is csípett odalent
2018. nov. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez nem a megszokott folyás,ami szokott nekem is lenni,jóval több,és sűrűbb,darabos..és tiszta vörös belül,körülötte :/ (bocsánat) Kb 5gyógyszertárba voltam,de azt mondták mindenhol nyár óta hiánycikk ez a 3db-os,az 1db-os van,3 ezer ft-ért,vagy más hatóanyagú kúp.Megvegyem az 1db-osat,vagy melyik lenne még jó a canestenen kívül szerintetek?
2018. nov. 28. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!