Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert nem erzem a baba mozgasat?

Miert nem erzem a baba mozgasat?

Figyelt kérdés
A masodik terhessegem ugyanazon heteben vagyok amikor az elsonel erosen elkezdett mozogni a baba , rugott feszkelodott , kivulrol lehetett latni . Most viszont csak nagyon finom mozgasokat erzek ha a kezemet erosen ranyomom a pocakomra. Az elso lany volt , most ugy nez ki hogy kisfiu lesz , lehet a fiuk lustabbak?
2018. nov. 27. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:

ez gyerekenként változó

első gyerekem kisfiú, jelenleg kislányt várunk 😊 ugyanolyan aktív volt a fiam is, annyi hogy elsővel kicsit tompított a méhlepény(mellsőfali volt), de még így is kirúgta a ház oldalát 😂 most hátsófali, kicsit erőteljesebben érzem, mint ilyenkor a kisfiam

de ennekellenére szerintem ugyanolyan aktívak 😊

2018. nov. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én sem érzem nagyon ma. Kettős front van holnapig, szerintem ezért. Legalábbis a fiam nagyon érzékeny a frontokra sajnos...

Ne aggódj, amíg érzed a finom apró mozgásokat, addig minden rendben van :)

32 hkm

2018. nov. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon izgulok... egy hete voltam ultrahangon es minden rendben volt
2018. nov. 28. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!