Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Késett a menstruációm majdnem...

Késett a menstruációm majdnem 2 hetet.3 nagyon halvány pozitiv tesztem lett. De ami tegnap este történt. Szeerintetek lehetem terhes?

Figyelt kérdés
tegnap este nagyon picit görcsölgettem ( nem mensi szerűen) és barna váladékom voltelég sok ( ez nem a beágyazódás jele?) Aztán ma reggel mikor felkeltem már menstruácios vérzés féle volt . Mitől lehet ez? Valakinek volt már így vagy hasonló ?

2018. nov. 28. 06:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A halvány pozitív teszt és utána menstruáció kémiai terhességre utal.
2018. nov. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kemia terhessegnel nem kesik, a koran tesztelok veszik csak eszre, 2 het kesesnel mar szivhangja is lehet az embrionak!!


Kerdezo, irany a doki, ha szeretned a babat, de lehet mar keso, vagy az is lehet h hematoma vagy hormonhiany vagy barmi, siess!!

2018. nov. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Jézusom, hány ilyen kérdés van már, te jó ég...Miért?


Bakker, ha nekem pozitív tesztem lenne, majd jön belőlem a vér azonnal rohannék az ügyeletre, vagy hívás az orvosnak, vagy bármi, ez nem játék, lehet vetéléstől kezdve méhen kívüliig bármi, hematoma, hormonprobléma, amiket időben akár még orvosolhatsz is.... Ne várjatok már ezzel könyörgöm!!! Terhesség+vérzés = irány az orvos!!!!

2018. nov. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Két hét késés nem beágyazódás. (Ha pozitív a teszt, akkor már beágyazódott az embrió és termeli a hormonokat.)

Menj orvoshoz!

2018. nov. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy vetélésről van szó.

Ha méhen kìvüli lenne nem lenne alkalmad ide kérdést intézni a fájdalomtól.

Orvoshoz el kell menni, hogy UH-val megnézze kiürült-e rendesen az embrió,mert küretre lehet kell menni.

2018. nov. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 momoka 2002 ***** válasza:
100%
A 2 het keses es a halvany pozitiv teszt utalhat kesobbi ovulaciora is. Ha nem rendszeres a ciklusod, nem tudhatod. A halvany tesztnek pedig erosodnie kene ha minden rendben. Mindenkepp orvosblehet nem talalsemmit uh-n,de egy vervetelt hcg szintet megerne.
2018. nov. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!