Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Napi szédüléses eszméletlenül...

Napi szédüléses eszméletlenül rossz rosszullét 6-7 . Héten?

Figyelt kérdés

Mostanában napi 1x vagy 2x elő jön az,hogy elkwzdek kissé szédni sőt úgy érzem magam mint aki nem teljesen tudna magáról. Rendszerint úgy érzem magam mintha illuminált állapotban lennék( természetesen egy korty alkohol nem iszpm) természetesen a víz is lever és van hogy levegőt is nehezebben kapok.

Ez eltart egy darabig. A napi jó pár hányást már teljesen jól kezelem.

A vérnyomásom is nagyon alacsony..egy kis sietség után is 92/82 volt ha jól emlekszem...a pulzusom most jelenleg 67..az sem túl sok és nem is érzem jól magam. Sajnos a boltban is előfordul velem teljesen váratalan helyzetelben. Ti mit tudnátok javasolno?az orvosom kavét mondott egy kis mennyiséget de én soha nem kávéztem és most egyenesen undorodom tőle. Gyógyszert pedig nem szedhetem. Kicsit félek hogy valami történik velem. 3 gyerekem van és nem túl jó ha akkor érzem így magam ha éppen megyek ertül vagy éppe ha vezetek. A boltban még tudnak segíteni de hát az utcán nem lenne túl bíztató vagy vezetés özben.



2018. nov. 28. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Vannak keringés javító kismamatornák, nekem segített kicsit megemelni a vérnyomásom, nem voltam olyan kába utána.
2018. nov. 29. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem szedsz véletlenül progeszteront? Nekem az nagyon erősítette ezt az "illuminált" érzést. A vérnyomás nekem is alacsony. Én a 14.héttől kezdve már jobban vagyok, de még előfordulgat, hogy hirtelen rosszul leszek a boltban, de már jelentősen kevesebbet. Én sem kávézom. Én azt vettem észre hogy a pihenés-aktívkodás egyensúlyát kell jól eltalálni, nekem olyankor jó napjaim szoktak lenni. Persze tudom ez sajnos tennivalóktól is függ.. Amit az előző mondott keringés javítás is jó lehet.
2018. nov. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!