Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés
Corfu11 nevű felhasználó kérdése:

13 hetes 4 napos kismama vagyok. Múlt 7en kombinált tesztet csináltattunk, ami magas kockázatot etedményezett. A béta hcg kicsit magasabb. most prenatest eredményét várjuk. Valakinek esetleg volt hasonló eredménye?

2018. nov. 29. 18:36  Privát üzenet  

A válasz
Szia, én most vagyok hasonló helyzet én. Megirnad mi lett veletek? Ugye minden rendben?

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jan. 14. 20:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Positiv lett a kombinált tesztem (1:201), tarkóredö 1.8mm, orcsont látható 2.3mm, beta hCG 68.81 IU/l / 1.935 MoM. , PAPP-A 0,744 IU/l / 0,364 MoM. Nagyon elkeseredtem,...
15 hetes kismama vagyok és Kyncsbe intermedier értékeket kaptam Down kor 1:280, Edwards 1:15854, Patau 1:3192 Jár, járt valaki hasonló helyzetben?
Kombinált teszten a Down-kór 1:230 lett. Valakinek hasonló, illetve mi lett a folytatás?
Kombinált teszt eredmény Down-szindróma 1:120? Volt valakinek hasonló eredménye?
Uzsoki utcai kórházban a 12 heti genetikai ultrahang az sima ultrahang vagy 4D-s? Kombinált teszt 10.500 Ft, mikor van eredmény? Kinél hogy volt? Van aki hasonló korú kismama?
21 éves 16 hetes kismama vagyok! Kombinált tesztem Down-kór kockázata 1:150-hez pozitív lett. Valakivel előfordult már hasonló, hogy esetleg a pozitív szűrővizsgálat ellenére...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!