Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lassan félidőbe járok, és még...

Lassan félidőbe járok, és még nem nőt semmit a hasam, akiknek hasonlóan későn kezdett el nőni a pocakja, nektek hirtelen nőt nagyot?

Figyelt kérdés
Doki szerint minden rendben, nincs semmi gond, szépen növögetünk, de még nem látszik. Igazából engem nem zavar, mert így még kényelmesen elvagyok a régi ruháimba, de ez nem lesz így mindig. Hirtelen fog megnőni a hasam? Nálatok hogy volt?

2018. nov. 29. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Mikor a 20. heti ultrahangra mentem, nem látszott rajtam, hogy terhes vagyok. Olyan voltam, mint mikor valaki egy kicsit többet evett ebédre. kb. 4-5 héttel később lett kicsi, gömbölyödő hasam. Az utolsó hónapig be tudtam húzni a télikabátom cipzárját. 3170 grammal született.
2018. nov. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Zoequeen ***** válasza:
75%
31 hetes vagyok es egyaltalan nincs nagy hasam pedig a gyerek jo nagy 😃 25 hetesig egyaltalan nem latszott hogy terhes vagyok 😌 es ha most is olyan ruhat veszek fel ami kicsit bövebb akkor se latszik 😁 anyukam mondta hogy igy jobb es sokan megdicsérnek hogy milyen szep terhes nö vagyok es gondolj bele terhesseg utan is olyan szep lesz a pocid mint terhesseg elött :)
2018. nov. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

20 hetesen nekem se látszott még szinte semmi. Pedig lapos hassal kezdtem. Kb 24dik hét körül volt már egyertelmű másoknak is hogy alakul valami.

Most 31 hetesen sincs nagy hasam. Olyan kis takaros.

Pedig azt hittem nagy hasam lesz mert 156cm vagyok de nem.


Szoval nem hiszem hogy hirtelen olyan nagyot nőne, bár ugye mindenki más.

Nekem szépen fokozatosan növekszik.😊

2018. nov. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

Nekem meg a harmafik baba is keson latszott ugy rendesen, pedig vekony vagyok es egyenletesen nitt utana, nem hirtelen.

De nem lett nagy a vegere sem. Szules elott 2 hettel volt, aki megkerdezte, hogy mennyi van meh hatra, ugy harom honap?

Hat nem annyi volt, hanem ket het. OK, az ugaz, hogy korabban erkezett a vartnal, de igy is 3,4 kg lett.

Az elso terhessegem a 25. Hetig nem latszott, kis pocakbol 3,7 kg-os 58 cm-es baba lett.

Nekem egyebkent ezzel nem volt bajom, azt sem banom, hogy harmadik szules utan gyakorlatilag lapos hassal jottem ki a korhazbol. A boromnek meg kellett ido, hogy visszahuzodjon, de tenyleg csak a babak miatt volt az a kisebb has is rajtam.

2018. nov. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a barátnőm volt így, 20 hetesen teljesen lapos volt a hasa, de pár hét múlva már úgy nézett ki, mintha lenyelt volna egy kosárlabdát :D
2018. nov. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Nekem meg most a 16. héten akkora hasam van, hogy mindenki azt kérdezi, hogy hogy bírom így a szülés előtt. Az első két gyerekkel nekem sem volt nagy hasam, sőt a nagyobb gyereknél a szülésznő szülés közben mondta, hogy készüljek fel a legrosszabbra, mert olyan kicsi a hasam. Végül teljesen egészséges lett. 51 cm és 3 kg felett. Kiváncsi lennék, hogy mitől függ...
2018. nov. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem az első terhességem a 6. hónapig ezyáltalán nem látszott. Később sem nőtt nagyra, szülés előtti ctg vizsgálatokon sokan csak néztek hogy mit keresek én ott, mert kinéztem kb 6 hónapos terhesnek. Ez sok mindentől függ, alkattól, magasságtól, magzatvíz mennyiségétől, baba fekvésétől...

Most várom a másodikat, kíváncsi leszek most hogy alakul majd.☺

2018. nov. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem hirtelen, igen. 24 hetesen úgy néztem ki, mint aki reggelire túlette magát. 27 hetesen kezdett látványos hasam lenni, 31 hetes korra rengeteget nőtt. A végére egészen átlagos lett, szóval nem maradt kicsi.
2018. nov. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt hasam, utolsó trimeszterben kezdett el nőni. Igazán nagy növekedés a végén volt, a 36. hét után rohamosan megnőtt. (38. héten szültem)
2018. nov. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
14.hétől kezd nőni,másnak 22-26.hétől nől meg
2018. dec. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!