Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sajnos nem tudtam leszokni a...

Sajnos nem tudtam leszokni a dohanyzasrol . Jelenleg 25 hkm vagyok rengeteg stressz fajdalom ert eddig! Gyulolom is magam miatta. Eddigi UH-k alapjan minden oke sot 2 hettel nagyobb is! Szepen fejlodik! Keso mar lerakni a cigit?

Figyelt kérdés
2018. nov. 30. 17:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Sosem késő.
2018. nov. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%
Már miért lenne késő? Fogd fel úgy, hogy legalább kint nem mérgezed.
2018. nov. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%

Nem késő lerakni, de attól hogy 2 héttel nagyobbnak mérik UH-n, nem jelenti azt hogy a későbbiekben sem lesz semmi probléma.

Tudom hogy nehéz, én is cigiztem, de a pozitiv teszt után adtam magamnak 3 napot, és szépen apránként letettem úgy, hogy egyre kevesebbet szívtam. Egyszerűen nem tudnék úgy cigizni,hogy tudom hogy valaki van a pocakban akinek ártok ezzel.


28 hkm

2018. nov. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
28%

Tudod, hogy ártasz a babának a cigivel, de te még is szívod. Gratulálok!!!

Na most kinyilt a bicska a zsebemben.

2018. nov. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
59%
Persze, a dohányzásnak nem most fog jelentkezni a káros hatása. Majd amikor a két éves asztmás gyereked roham mentő viszi a kórházba , na akkor bánni fogod.
2018. nov. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%
Rakd le! Ma!! Rágó, tic-tac, találd meg, ami segít. Segít az a tudat is, hogy nem mérgezed a szegény embert, aki hátránnyal indul emiatt, és a következő 90 évében is érzi ezt.
2018. nov. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
71%
Tehát rossz az életed, stresszes vagy, ezért még ráadásul a gyereket is mérgezed, ha neked rossz, akkor szenvedjen ő is. Gratulálok, így kell gyermeket vállalni... Tedd le azonnal, nincs kifogás.
2018. nov. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
87%
:( Tényleg tedd le, még ma. SEMMI nem fontosabb a gyerek egészségénél, főleg nem a cigi. Mondom ezt úgy, hogy 6 évet dohányoztam előtte. Pozitiv teszt után rögtön letenni, nincs kifogás.
2018. nov. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
87%
És ha tényleg mindent megpróbáltál, de sehogy sem tudsz leszokni, akkor könyörgöm válts e-cigire, hogy legalább a kátrányt, szén-monoxidot és ezer más káros égéstermékeket ne vidd be a véredbe. Már ez is nagy segítség lenne a magzatnak.
2018. nov. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
56%
Az ilyeneknek bezzeg összejön... Gratulálok, más a fél karját odaadná, hogy gyermeke születhessen, te meg stresszre és fájdalomra hivatkozva mérgezed a magzatod... Ez nem mentség, azzal meg pláne ne nyugtasd magad, hogy az uh-n minden rendben, fogalmad sincs, hogy mi lesz majd, ha megszületik, vagy a későbbiek során. Szedd össze magad és szokj le róla, ha fontos a babád egészsége, bár ha a 25. hétig dohányoztál, nem vagyok meggyőződve róla, hogy valóban számít neked.
2018. nov. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!