Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jó kismamatorna/kismamajóga...

Jó kismamatorna/kismamajóga otthonra?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék visszatérni a mozgáshoz (16hetesen), ezekhez kismama jógát/tornát keresek. Jó lenne majd csoportosra is eljárni, de most még egy vírusos betegségből lábalok ki, és most még nem mászkálnék, de addig is nézegetnék, próbálgatnék valamit... De félek hogy az interneten sok "rossz" vagy "káros" torna/jóga videót találok.

Esetleg valami tapasztalat, hogy milyen videókat, kinek a videóit tudnám megbízható alapul kipróbálni? Kinek mi vált be?


2018. nov. 30. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Rubint Réka, Belényi Bea

Én az ő tornáikat csináltam otthon, jógázni csak tréner felügyelete mellett csináltam, otthon nem.

2018. nov. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


Én ezt a 3 tornát csinálom heti 4-5x kb, már a terhesség elején óta! Most a 23. Hétben vagyok, és még mindig nem megerőltető!

2018. nov. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!