Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 éves vagyok párom (egy...

23 éves vagyok párom (egy hónapja vőlegényem) 7 évvel idősebb tőlünk, van egy 3 éves gyerekünk és most újra terhes vagyok, de nem tudom hogyan. Nagyon szeretném megtartani tartsam meg szerintetek?

Figyelt kérdés
Nem készültünk fel rá, tavaly decemberben volt egy abortuszom mert nem álltunk úgy anyagilag, de van fedél a fejünk felett viszont egy gyerek szoba van csak. Hogyan tudnék két gyereket ott elhelyezni? Mit tegyek szerintetek? Nem tervezett baba volt ez a csoda folytán sikerült most. : ) van állásom, kapnék GYESt és OKJs képzést is csinálok. De felek párom nem örülne neki.

2018. dec. 1. 21:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Nincsenek csodák, csak felelőtlen nemzőképes emberek vannak.
2018. dec. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Az előzőt miért kellett megölni, ha most szeretnéd? Annyi minden nem változhatott pár hónap alatt. Egyébként természetesen felnevelném és szeretném a kicsit, hiszen nem ő tehet arról, hogy nem ő fogant korábban, ahogy arról sem, hogy a szülei ennyire felelőtlenek.
2018. dec. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
egy szobába simán lehet 2 gyerek,én is úgy nőttem fel,sőt régen többen is voltak 1 szobába
2018. dec. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Egy kérdés ***** válasza:
40%

Ne hurrogjuk le az anyukát egyből.

Nem ismered őt, nem tudhatod a miértjét, lehet ezt írta, de más is van lehet a háttérben. Soha nem lehet tudni.

Szerintem ezt a kérdést a pároddal beszéld meg, hogy ő mit szól hozzá.

Én szívem szerint megtartanám, és régebben is egy szobában többen laktak.

Max apránként csinálnák egy külön szobát.

2018. dec. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Úristen, nincs külön gyerekszoba?? Nekem a három gyerkoc egy szobában van, felmerült, hogy nemsokára külön mehetnének, hallani sem akarnak róla. 2 lány egy fiú, 4-10 év között. A gyerekednek élő kistestvér kell, nem puccos saját gyerekszoba.
2018. dec. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Hm, az emeletes ágyról hallottál már? Jó babázást!
2018. dec. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Mindenkeppen megtartanam!
2018. dec. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
A vőlegényeddel kellene megbeszélned, ugyanis pont annyira van hozzá köze, mint neked, majd együtt eldöntitek.
2018. dec. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%

Én megtartanám!

Elsősorban a te igenedre van szüksége és arra, hogy elkötelezd magad a kis élete mellett! Egy szobában miért ne férne el két gyerek! Nincs mitől félned! Nem kéne eldobnod őt, de erről valóban a pároddal kell beszélned. Viszont nagyon fontos a te hozzáállásod! Másoknál is becsúsznak babák megfelelő védekezés mellett is! Ezen túl kell lépni. Én tudom mit jelent várni egy gyermekre, aki nem érkezik, nagyon is egy csoda az élet! :)


https://www.youtube.com/watch?v=J43gzIxrbNU


Boldog babavárást kívánok nektek!

2018. dec. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%

Ez olyan mint ha a lottón 5-ös találatod lenne!

Lagy ajándék, nagy lehetőség és egyben nagy öröm.

Mi a feleségemmel azért válaltuk a 4. babát, mert nem akartunk ötven évesen azon sírni, hogy lehetett volna még gyerekünk.

2018. dec. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!