Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6w 1d. Nincsenek tüneteim,...

6w 1d. Nincsenek tüneteim, semmi. Csak egy pozi tesztem van, meg hogy nem jön meg a mensi. Van ok aggodalomra?

Figyelt kérdés

Félek nagyon, hogy úgy járok, mint 2 éve. Akkor, 2 éve, már volt szivhang is a 7. Héten, de utána a 11. Héten már nem volt. Pedig azt mondták valszeg a 8. Hét körül elhalt sajnos, mégsem volt semmi vérzés, semmi görcs, a hőm is normális maradt... Csak olyan érzetem volt hogy úgy éreztem, hogy már nem vagyok terhes.

Akkor is, most is, a legelején, a beágyazódás után volt némi enyhe tünetem, kis megszedülés, kis hányinger, aztán semmi. Imádkozom, hogy minden okés legyen, hogy legalább egy kicsit legyek rosszul hogy megnyugodjak...

Orvoshoz még nem mentem el, mert ha még nincs szivhang akkor lehet bepanikolok, pedig lehet csak kicsit korai lenne. Meg amúgy mindent összevetve, félek tőle hogy vmi nem oké...

Vki volt már így?


2018. dec. 2. 03:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A másodikkal vagyok 30 hetes, egyikkel sem volt semmilyen tünetem. Ez semmit sem jelent, ne izgulj!
2018. dec. 2. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 7. hét közepén kezdődött a hányinger/hányás! De sokan olyan szerencsések hogy tünetmentesek maradnak az egész várandósság alatt!

Most biztosan minden rendben lesz, ne izgulj! Én is várnék még legalább egy hetet az orvossal!

2018. dec. 2. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Semmi tünetem nem volt,most mégis itt alszik velem és készülünk a 3. szülinapra. Ne aggódj biztos rendben lesz minden.
2018. dec. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egész terhesség alatt semmi klasszikus tünetem nem volt


Nem hánytam, nem mentem gyakran posolmi

Nem voltak annyira kívánós időszakjaim

Nem égett a gyomrom

Nem volt jóslóm és csak a szülés előtti 2 nap vizesedtem be


Elmaradt a mensim


Ennyi


Ne aggódj!

2018. dec. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az előzőnél nem lett szívhang, de még a műtét reggelén is gánytam szóval nem jelent semmit a tűnet megléte vagy hiánya...
2018. dec. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8. héten kezdődtek a tüneteim, masszívan 14. hétig. Végleg 16-18 között múltak el mikor már elkezdtem biztosan tudni, hogy őt érzem.
2018. dec. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A fiamnál csak hányingerem volt időnként, semmi más terhességi tünet (végig). Én is izgultam, mert előtte két korai vetélésem volt, de most már 2 és fél évesen itt van mellettem. Mostani terhességemnél még hányingerem sem volt, 6 hét 3 napra mentem ultrahangra, megnyugodtam, hogy van szívhang. Aztán 12 hetesen derült ki, hogy ikrek :) (most 25 hetes vagyok)
2018. dec. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat.
2018. dec. 10. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!