Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg nem gond, ha egyáltalá...

Tényleg nem gond, ha egyáltalán semmilyen terhességi tünetem sincs?

Figyelt kérdés

A 10. hétben vagyok és semmilyen tünetem nincs. Az elején volt egy kis mellfeszülésem, de az is elmúlt. Azóta tényleg semmi….se hányinger, se fáradtság, se fejfájás, és a hasam sem nőtt egy centit se.

Már voltam dokinál 3 hete, akkor mindent rendben talált. Jövő hétfőn megyek legközelebb és most elkezdtem aggódni, hogy minden rendben van-e vajon.


Köszi.


2018. dec. 4. 11:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
Tényleg nem kell aggódni, örülj, hogy jól vagy.
2018. dec. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%
Ó de irigyellek ,itt szenvedek a hasgörcsökkel (eddig mind a 3 alkalommal volt az hiszem ilyen, és mindnél lett baj) és ez halálra rémiszt
2018. dec. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%

10 hetes terhesen nekem sem voltak tuneteim. Kesobb megjelent az aluszekonysag, etvagytalansag, fejfajas, hatfajas, ehsegroham, orrverzes, medence taji fajdalom, mellfeszules, elotej szivargas, osszevissza szivveres....

:D szoval ne aggodj hogy nincsenek tuneteid, mert ez nem feltetlenul jelenti azt hogy nem marad meg a baba


28hkm

2018. dec. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%

Tényleg nem gond.

Én is így voltam végig.

37. hétig dolgoztam pultosként, és nem értettem, miért csodálkoznak az emberek. Jól voltam, és a hasam is: kb mintha betettem volna a pólóm alá egy focilabdát...


És még a szülés is magzatvíz elfolyással indult, semmit nem éreztem eleinte...

2018. dec. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
Egyik terhességemmel sem volt semmilyen tünetem, egészségesek a gyerekek. 😊 Nyugi!
2018. dec. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Tényleg.
2018. dec. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%
Nekem pl 16 hetesen kezdődött a hányás és társai.
2018. dec. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%
Sem ikrekkel, sem egy babával nem voltam rosszul egy percig sem. Csak a pocakom nőtt.
2018. dec. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
Majdnem úgy voltam, mint a négyes hozzászólást író, kivéve, hogy koraterhesen nekem volt hányingerem, de kiderült, hogy a terhesvitamintól. Ahogy azt abbahagytam, semmi. És más tünetem sem volt. A végén enyhébb gyomorégés befigyelt, az sem zavaróan. Imádtam a terhességemet.
2018. dec. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat:)


Ha baj lenne, akkor azt észrevettem volna ugye? Vérzés vagy vmi csak lett volna, ha gond van....


Hétfőig próbálok nyugton maradni...:)

2018. dec. 4. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!