Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34-35 hetes Kismamik hogy...

34-35 hetes Kismamik hogy érzitek magatokat? 😊😍

Figyelt kérdés
Vizesedés? Jósló fàjásokkal hogy álltok? Alvás? Várjátok már a végét? 😊

2018. dec. 4. 12:41
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Én 34 hetes vagyok. Vizesedés minimális, jósló abszolút semmi, most ettől a fronttól kicsit álmos vagyok meg nem annyira jó a közérzetem, de egyébként elvagyok. Nekem a vérnyomás a gyengepontom, fehérköpeny fóbiás vagyok, de annyira, hogy itthon 110 körül vagyok, védőnő mér, rögtön 140, és az orvosi közegben mért eredményre rá is parázok annyira, hogy aztán kell 2 nap, hogy visszamenjen. De visszamegy mindenféle gyógyszer nélkül, és teljesen normális, sőt, alacsony lesz folyamatosan, csak sík ideg vagyok addig is. Már anno a lányomnál is ez ment, most pedig így a 3. trimeszterben ismét... én emiatt alig várom, hogy kint legyen a kisfiam, és vége legyen ennek a folyamatos aggódásnak és pániknak, sajnos így nagyon nem tudom élvezni a végét.
2018. dec. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Nagyon jól. 😘🥰😍😊☺️😌😚😻😽🤰🏼🐙🦑🍎🍓
2018. dec. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:

Szia!

Már elég nehézkess minden, fáj màr a derekam nagyon, most màr vàrom a véget!:)

Te hogy vagy?

2018. dec. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Alig alszom, vizesedés minimális, jóslóm most volt először, gondolom a front bekavart, egyébként sokszor keményedik a hasam, állandó vizelési ingerrel, székrekedéssel, aranyérrel és extraszisztolékkal küzdöm. Úgyhogy már várom, hogy kint legyen. :D
2018. dec. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Én is alig alszom, mindig felkelt hajnali 5-6 órakor, gondolom rá akar szoktatni a korai kelésekhez :) vizesedés minimális, ha megerőltetem magam akkor bizony le kell feküdnöm felpolcolt lábakkal, amúgy nem vészes. Gyomorsav...borzalmas áhh hagyjuk :D derekam nekem is fájdolgál főleg takarításkor érzem nagyon. Sokszor elfáradok. Ja és imád időnként harántfekvésben lenni sajnos, nagyon jó tud lenni amikor nyújtózkodik a 45 centijével :))) jóslóm nemigazán volt, keményedés annál inkább de észre sem venném ha nem tenném a kezem a hasamra.
2018. dec. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy leírtátok a jelenlegi állapototokat😊🎀

Nálunk, hát jóslóim azok nagyon gyakran vannak, zervix megrövidült, keményedès is van. Alvás 😀 vannak napok amikor elég jól megy, van, mikor hajnali fél 5-kor is még fent vagyok, hiába vagyok nagyon fáradt. Sokat már nem bírok, pocakom is elég nagy, és hát a levegő 😅 az valahol elmaradt😀 Nekem a gyomorégésre a mandarin ami nagyon bevált, azaz én megmentőm!😊

Úgy hogy mi így állunk 🙂 Soknak tűnik, de ezeket leszámítva jól vagyok 😊 és nagyon várjuk a Mi Kis Tündérkénket❤️


Könnyű szülést kívánok Mindenkinek! És kitartást! 😊🤗

2018. dec. 4. 18:39
 7/34 A kérdező kommentje:
Bocsi még lemaradt, vizesedès az nálam nagyon van, kompressziós harisnyát is kaptam. És igen vizelési inger is elég sűrű, éjszaka 3-6x kelek emiatt. Különben milyen gyakran érzitek még a Babátokat? 😊 Én inkább csak akkor, ha a kezem ráteszem, és mikor kinyomja magát, gondolom helyezkedik 😊😍
2018. dec. 4. 18:43
 8/34 anonim ***** válasza:

Mandarin nekem sajnos nem jött be :( lassan Salvus víz sem, annyira erős tud lenni. Mostanában próbálok odafigyelni hogy mit egyek, de mindig van meglepetés. Például tegnap sportszelettől brutálisan felment a savam, azt hittem ott bőgök :D

Az én babám elég aktív, akkor is mozog ha nem teszem rá a kezem. Lehet hülyeségnek tűnik, de szoktunk játszani, dobolok az ujjaimmal itt ott, és ő meg visszabök vagy rákönyököl/rátérdel :) nagyon édes.

Amit kifelejtettem, vizelési inger nekem is sűrűn van.

5-ös voltam.

2018. dec. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Te szegény! Az nagyon rossz lehet 😕 nekem szerencsére az segített, örültem is, hogy elsőre rátaláltam a legmegfelelőbb módszerre, és ráadásul még egészséges is😊 Mondjuk a Mi Babánk is mozog anélkül is, de úgy többször kidugja magát 🤗😍 Egyáltalán nem hülyeség, én olvasok neki, éneklek is, van olyan kis 4 versszakos ének, amit neki találtunk ki 😍😊 Olyan hihetelen még mindig 😊❤️ Hosszú éveket vártunk Rá 💞
2018. dec. 4. 19:25
 10/34 anonim ***** válasza:
Én holnap töltöm be a 36.hetet. Nagyon sok a jósló, keményedés, derekem, szemérem csontom is fáj. Vizesedés most minimális, alvással nincs gond, sokat fulladok, mintha folyon ellenne dugulva az orrom. Császárosan leszünk, a héten tudjuk meg mikor születik a babánk, már nagyon izgulok.
2018. dec. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!