Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34-35 hetes Kismamik hogy...

34-35 hetes Kismamik hogy érzitek magatokat? 😊😍

Figyelt kérdés
Vizesedés? Jósló fàjásokkal hogy álltok? Alvás? Várjátok már a végét? 😊

2018. dec. 4. 12:41
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Akkor Neked is kijár a jóból 🙂 sokszor én is fulladok, mintha maratont futnék le😅 A héten tudjátok meg?!😊🎀 De nagyon szuper! 😊 Majd megírnád kérlek😊 Ilyenkor a sok jósló befolyásolhatja az időpontot? Kitartást! 😊🎀
2018. dec. 6. 14:09
 12/34 A kérdező kommentje:

Sziasztok hogy vagytok??😊 egyben vagytok még? Mi még igen 😊

Boldog Új Évet! 😘

2019. jan. 1. 21:24
 13/34 anonim ***** válasza:

5-ös jelentkezik :)

Hát, nálam is beindult rendesen a vizesedés sajnos... teljesen fel vagyok puffadva, az arcom is, nagyon jól nézek ki :) sajnos a védőnőm nem ilyen együttérző, azt hiszi hogy zabálok mindenfélét és azért jött fel hirtelen ennyi kg. Hát, direkt diétáztam 1 hétig, almanapok meg stb és még több jött fel, szóval ennyit erről :D

Dokim szerint most a gyerek nyomja a hasi aortámat, azért vizesedek be mindig REGGEL, és lemegy valamennyi ESTE, aztán ahogy lefekszek aludni, újra kezdődik... ugye normál esetben fordítva lenne, de hát a fiatalember igazi kis troll. :)

Gyomorsavam továbbra is van ha véletlenül olyat eszek. De már egyre ritkábban, kb-re megvan hogy miket nem szabad enni :D

Mindeközben azt hiszem, elkezdtem jóslózni is, néha fájdogál a derekam ami át is sugárzik a hasamba. Egyre többször járok wc-re is. Úgy érzem, közeleg a nagy nap :)

2019. jan. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
#4-es vagyok, ma léptem a 38. hétbe. :) Holnap ctg, utána ultrahang. Most már nagyon vizesedek, kezeim-lábaim egyaránt. Nekem is reggel a legrosszabb, estére enyhül, ha pihenek és nem talpalok. A vérnyomásom rendben van. Továbbra is rosszul alszom, az extraszisztolék viszont elmúltak pár hete. Már izgatottan várjuk a végét, ugyanakkor biztosan hiányozni fog ez az időszak is. :)
2019. jan. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
1es vagyok, én gyógyszert szedek azóta a vérnyomásomra sajnos, magzatvizem nagyon kevés, így holnap császár lesz, nem merik tovább engedni ennyi vízzel. Hát, nem mondom, hogy nem félek, de nem bánom, hogy vége lesz már...
2019. jan. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

😊 Sziasztok Csajok 😊 Már nincs sok hátra, már a célban vagyunk! Én már számolom vissza a napokat😃 nem hittem volna, hogy eddig elhúzom🙂 Igen a vizesedés már nagyon durva. A hasam óriási már, alvás nagyon nehezen megy..De nincs sok vissza már Lányok!🤞🏻💪🏻🤗 Sajnálom, hogy császármetszésre van szükséged! De akkor holnap már a kezedben tarthatod a Gyermekedet😍 Minden szépet és jót kívánok Nektek!

Mindenkinek sok türelmet, Kitartást és Egészséget kívánok! No meg persze könnyű szülést!😊🙂😘

2019. jan. 2. 22:35
 17/34 A kérdező kommentje:
Hogy vagytok?😊 Még egyben? 😊 Mi még mindig, bár most már nagyon szeretném, ha jönne 😍 Elvileg még van 4 napunk, de már türelmetlen vagyok nagyon😅
2019. jan. 8. 14:52
 18/34 anonim ***** válasza:

Sajnos ma épp rosszul, egyre nehezebben bírom a melegfrontokat, reggel 140/90 felett volt a vérnyomásom, de azóta megy lejjebb szerencsére, így nem riasztom a dokim. Ugyanez volt karácsonykor is, szintén melegfront alatt :( Már nem tudom mi lesz a következő melegfrontnál...

Pár napja volt UH és CTG is, minden rendben, bár kicsit félek a baba buksijától. Közel 100 mm-nek mérték :O csütörtökön fogjuk megbeszélni hogyan tovább, illetve megnézik kézzel a méhszájam is mert arról nem tudni semmit.

Hát nagyon kíváncsi leszek :) Remélem Te/Ti is jól vagytok. :)

2019. jan. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Jaj, 5-ös voltam
2019. jan. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

Mikor a vérnyomásoddal probléma van, akkor mit tudsz tenni? Nyugalmi helyzetben jobb lesz? :) Bízom benne, a szülésnél nem lesz ezzel gondod🤞🏻😊 A Babuci fejecskéjét reméljük, csak elszámolták🙂 Hivatalosan mennyi van még vissza Neked? Nem volt hüvelyi vizsgálat? Az de érdekes! Én még múlt héten zárt voltam, de már szépen fel vagyok puhulva, és rövidebb méhnyak.. Iszom a málnalevél teát, bár csak 2 hete.. 🙂 Különben köszönöm a türelmetlenséget és a sok jóslót leszámítva jól vagyunk😊 alvás nehéz, sokat gondolok Ő rá, a szülésre azutáni időszakra😊 na meg a WC-re menés 😅 6-10 egy este..😀 Gondolom, ez Nálad sincs másképp 🙂

Minden jót kívánok! 😊🤗

2019. jan. 8. 23:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!