Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34-35 hetes Kismamik hogy...

34-35 hetes Kismamik hogy érzitek magatokat? 😊😍

Figyelt kérdés
Vizesedés? Jósló fàjásokkal hogy álltok? Alvás? Várjátok már a végét? 😊

2018. dec. 4. 12:41
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Semmi extrát, lepihenek egyet és végigszenvedem a napot :D

Hát, hivatalosan-papíron 2 hét, de már régóta 2 héttel nagyobb a gyerek, így gyakorlatilag bármikor jöhetne már. Az a fejméret is meghaladja az átlag 40hetes méretet, sajnos azt is nagyobbnak mérik régóta :D

Havonta szokott lenni hüvelyi vizsgálat, legutóbb december elején volt, de akkor teljesen zárt voltam. Bízom benne, hogy valamennyit változott, mert nagyon lent van már a hasam, simán oda tudom tenni a tenyerem.

Sajnos nem megyek ilyen sokat WC-re este mint te csak 2-3x, biztos ezért is vizesedek be ennyire reggel. De napközben sokat megyek viszonylag. :)

Nekem eddig éjszakánként voltak jóslók/keményedések, de most már nappal is :) lassan minden felállásnál lenézek hogy nem folyt el már végre a magzatvizem?! :D de neeem...

2019. jan. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

😃 hát igen ez ismerős nekem is, mindig azt hiszem, na most naaa moost, aztán nem😏😀 Hiába sokat megyek ki, én is nagyon vizes vagyok. A jeggyűrűm sajnos már régóta nem jó rám, mondtam is a Férjemnek, na ha nem lesz jó, akkor még egyszer elveszel😀😊😅

Ahha értem, tehát nálatok mindig is ez volt. Nálunk is mindig nagyobbat mértek, de csak pár nappal. 😊 Már nagyon kiváncsi vagyok, mikor szeretne kibújni. Nekem is nagyon lent van a pocak, és szintén befér a tenyerem🙂 Lent már nagyon nyom, fájdalmas már. De Ő kis türelmes, mint az Apukája😊❤️

2019. jan. 9. 12:05
 23/34 anonim ***** válasza:
Na reméljük akkor hogy nincs sok hátra :) Most is épp keményedek :D nagyon kíváncsi leszek mit mond a dokim holnap, majd megírom.
2019. jan. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

Én is ma nagyon, és görcseim is vannak. Főleg alulról nagyon durva. A fejem is, mint aki lehúzott 30 órás melót egyhúzamban😅 remélem már beindul tényleg 😊

Akkor kitartást! Én elvileg pénteken megyek dokihoz 😊

2019. jan. 9. 14:54
 25/34 anonim ***** válasza:

Hát képzeld el, még mindig 3000 a méhszájam :( Feje legalább beékelődött, ott is 99 mm-nek mérték, a pocakja is 99 mm, combja meg 74 mm. Állítólag szép hosszú baba lesz :) Doki szerint 1-2 hét kell mire beindul, waaahhh...

Vizesedésemre azt mondta hogy annyira nem durva, amíg nem ödémás a lábszáram, addig belefér a bokaduzzanat.

Majd írd meg te is mi volt a dokinál! :)

2019. jan. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy megírtad😊 mi külföldön élünk, itt kicsit másképp vizsgálnak, sajnos az értékeket, ha nem lesem el, akkor nem mondják. Annyi az újdonság, hogy 1 ujjnyira nyitott vagyok😊🤗 ennek már nagyon örülök! A fejecskéje teljesen lent, más adat minden nagyon jó szerencsére🥰 Bármikor jöhet, mást Ők sem tudnak mondani.

Szép nagy Baba lesz Nálatok 😊 aztán ki tudja, lehet, hogy Ő nem lesz ennyire türelmes, mint az én Kislányom😊 igazából, Mi holnapra vagyunk kiírva. Tulajdonképpen a fogantatás, azt tudjuk 100%-ra, mert orvosi segítség által sikerült a várandósság 😊

Kitartást kívánok Neked is! 😊🤗 én nagyon bízom benne, hogy hétvégére már a karomban tarthatom a Picikémet😊😍🤞🏻

2019. jan. 11. 13:15
 27/34 anonim ***** válasza:

Juj de izgi, remélem már a karodban van! :)

Én holnap ismét megyek CTG-re, remélem most már mutat valamit, legutóbb 20%-os fájásaim voltak állítólag amiből semmit sem éreztem :D

2019. jan. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

Képzeld még mindig semmi! 😳 Több házi praktikát is kipróbáltunk már.😅🤷🏼‍♀️🤔

Már nagyon türelmetlen és izgatott vagyok. Aggódom is az egészsége miatt! Itt sajnos nem vizsgálják meg a magzatvizet.

Én is holnap megyek CTG-re és ultrahangra. Nagyon bízom benne, hogy mondanak már valamit!

2019. jan. 13. 23:45
 29/34 anonim ***** válasza:

Na megvolt a heti CTG, alakul valami, 50-60% fájásokat mutatott a gép. Szegényt alig bírták felébreszteni, bezzeg amíg vártam kis virgoncka volt :D

Azokat a fájásokat keményedés formájában éreztem egyébként.

Sajnos egyelőre ennyi, remélem h a héten talalkozunk most már :D

2019. jan. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
#4-es vagyok, még mindig egyben, holnap töltöm a 40. hetet. Reggel ctg, utána doki. Már nagyon türelmetlen vagyok. :)
2019. jan. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!