Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szellemcsik vagy halvány...

Szellemcsik vagy halvány pozitív teszt? Nemvart előtt 1 nappal készítettem, terhessegre utaló tünetek miatt, nagyon halványan látszik egy második csík. Ma reggel viszont negatív lett, így gondolom nem vagyok terhes.

Figyelt kérdés
2018. dec. 4. 16:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy képpel sokkal beljebb lennénk. Így, ebben a formában a kérdést sem értem. Az a kérdés, hogy hibás volt-e a teszt? Csinálj újat 2 nap múlva, ha addig nem jönne meg.

Nemvárt előtt 1 nappal még mindig teljesen felesleges tesztelni.

2018. dec. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, szeretnék képet feltölteni, de nem találom a kepfeltoltes opciót 😉 ( most regisztráltam) köszönöm a választ, ha sikerül a kép, talán több szem többet lát.
2018. dec. 4. 18:22
 3/12 anonim ***** válasza:
kép feltöltés.com-on próbáld meg
2018. dec. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb ha 2 nap múlva tesztelsz,mert ha élőben sem tudod egyértelműen eldönteni,hogy pozitív-e,akkor sajnos a mi találgatásainkkal sem jutsz előrébb.

Akkor lesz "igazán" pozitív,ha egyértelműen látszik a 2.csík is.

2018. dec. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Sajnos képet nem tudok feltölteni. A mensim 2 napja késik, tudom ez még nem sok idő, de nekem óramű pontossággal szokott megjonni. Várok még, és holnap tesztelek újra, köszönöm a válaszokat.
2018. dec. 5. 09:42
 6/12 anonim ***** válasza:

Keress rá Googleben: kepfeltoltes, kihozza honlapot. Kivalasztod a képet, rákattintasz a feltöltésre, majd a fent megjelenő linket bemásolod ide.


Amíg késik, lehetsz terhes, de ha két hét után sem lesz pozi a teszt, érdemes menni dokihoz.


Milyen teszteket használtál? Nekem volt one step szellemcsíkos, az tud ilyet produkálni.

2018. dec. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
2018. dec. 5. 10:42
 8/12 A kérdező kommentje:
2018. dec. 5. 10:48
 9/12 anonim ***** válasza:
Látok ott valamit, de nekem előző hónapban a one step volt ilyen, a többi nega, és sajnos nem volt baba. Elég szürkés a csík szerintem, nem látom színesnek így én inkább arra tippelnék, hogy szellemcsík.
2018. dec. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én is inkább arra gondolok hogy szellemcsik.ha baba lenne, már ki kellene mutatnia. Van már 2 gyerkőc, de még sosem teszteltem ilyet, ezért tettem fel a kérdést. Firstvue tesztet használtam, 20as érzékenységű.
2018. dec. 5. 11:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!