Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20hetes kismama vagyok és...

20hetes kismama vagyok és szeretnék venni kismama nadrágot, mert már kényelmetlenek a sima farmerok.38-as méretű nadrágokat hordok, kismama nadrágból mekkorát vegyek? Van már hasam, de még nem nagy annyira.

Figyelt kérdés
Egy számmal nagyobbat vegyek (40-eset), hogy később is jó legyen?
2018. dec. 4. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
33%

Nekem csak akkor kellett a sajatomtol nagyobb, amikir sokat hiztam az elso gyerekkel.

A masik ket babaval normalisan hiztam (vekony testalkatra 10-12 kilot), ugyanakkora terhesruhat hordtam vegig, amekkora a normal meretem, S-est, vagy annak megfelelo szamozasut.

OK, nott valamennyit a combom es a fenekem is, de minimalisan, inkabb csak a hasam volt, az sem nagy.

Szoval te tudod, hogy hogy allsz a hizassal, de ha eddig nem lodult meg a sulyod, akkor ugyanazt a meretet vedd.

De probalni jobb lenne egyebkent, mert tobb fazon van es neked kell kitalalni, hogy melyik a kenyelmes.

2018. dec. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%

sztreccs anyagut vegyel, es nem kell nagyobb

kiveve ha sokat hizol a vegere

2018. dec. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Eddig 2kg-oz híztam.
2018. dec. 4. 17:54
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
Én is 38as volzam előtte és most a 23. hétben is tökéletes a 38as :). Felül meg kismama S. Elég jól tágul a hasi részen az anyag, amiatt ne vegyél nagyobbat.
2018. dec. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

ha csak 2 kg híztál eddig, bőven elég az ugyanakkora nadrág

23 hetes vagyok, én eddig 5kg híztam 😨de még ugyanúgy jó a méretem

2018. dec. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
H&M-es nadrágból (nekem az van) bőven elég volt ugyanakkora, mint a rendes méretem. Én fenékre, combra nem híztam, viszont óriási a pocakom.
2018. dec. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!