Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Viszkető csalánkiütés terhesség 3. szakaszàban, másnak is volt ilyesmi?

Már voltam laborban is , hogy nem e epepangàs , de nem az , így valószínűleg simán terhességi kiütések ami viszket is.( A vitaminokat is felfüggesztettük egy kis időre hátha abba marad, de nem....esetleg valakinek valami tapasztalata ami segített? Krém? Vagy bármi!! Köszönöm előre is!

Keress kérdéseket hasonló témákban: viszketés, terhesség, várandósság, csalánkiütés

2018. dec. 5. 08:17  Privát üzenet  

A válaszok

Nekem volt.

De fura, hogy a dokid ezt nem ismerte fel és laborba küldött...

Nekem kb a 30-ik héten kezdtek kijönni, és a végére az egész testem tele volt és véresre vakartam. Ès még nyár is volt, a napra ki sem tudtam menni. Sajna a szülés után 6 héttel maradt el a viszketés csak...

A dokinak megmutattam, az rögtön tudta mi az, és azt is, hogy a szülés után ha a hormonok helyre állnak fog csak megszünni, mert ez hormonális. Elköldött egy börgyógyászhoz , hogy más börbetegséget kizárja, de a bördoki is csak ránézett és tudta, hogy hormonális kiütés.

Sajnálom, de csak a szülés után lesz jobb. Èn kaptam kortizon krémet, de azzal csinnyán kell bánni, csak akkor kenhettem be magamat amikor már kibirhatatlan volt...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2018. dec. 5. 08:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen nekem is ezt mondta hogy csak szülés után lesz jobb csak a biztonság kedvéért elküldött , hogy a nagyobb bajt kizárjuk és én is "nyugodtabb" legyek...hát akkor csak ki kell tartani úgy tűnik :/ ... köszönöm a választ :)

# 2/7Időpont 2018. dec. 5. 08:29 Privát üzenet
Nekem 27 hetesen jött elő a terhességi kiütés. Én is valami szteroidos krémet kaptam rá, de nem nagyon használt, akkor próbálkoztam a homeopátiával, urtica utens ch 15 + histaminum ch 15 golyócskák. 2 hét alatt teljesen elmúltak a kiütések és a viszketés is.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2018. dec. 5. 08:37 Privát üzenet
Az első terhességemnél nekem is volt. Nem is múlt el addig, míg meg nem született a lányunk. Azt hiszem caak Fenistilel kenegettem, hogy ne viszkedjen. Én úgy tudom, ezek a kiütések csak a baba születésével múlnak el, tehát csak a kellemetlen viszketést tudod kezelni, elmúlasztani nem fog menni.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2018. dec. 5. 09:25 Privát üzenet
Nekem kb 26hetesen jottek ki a kiutesek de elmultak maguktol es nem is viszkettek annyira

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2018. dec. 5. 10:05 Privát üzenet
Úú de borzasztó volt! Nekem szerencsére szülés után egyből elmúltak

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 2018. dec. 5. 12:17 Privát üzenet
Volt, főleg a mellemen és a mellkasomon. Rég volt már, nem emlékszem, hányadik héten jött ki, de arra igen, hogy még szülés előtt spontán elmúlt.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 2018. dec. 6. 01:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Terhesség alatti csalánkiütés?
Ez terhesség alatti csalánkiütés? Volt vkinek ilyen? Esetleg jótanács?
Csalánkiütések?
Van olyan kismama, akinek már a terhesség előtt volt csalánkiütése? Eddig gyógyszert szedtem rá, de ugye azt már nem lehet. Nektek mi vált be? Iszom a kálciumot is, de az csak enyhít rajta.
Csalánkiütés terhesség alatt (miatt? )?
Lehetseges, hogy terhes vagyok? Viszonylag gyakorta jarok pisilni, elegge erzekeny vagyok hamar sirom el magam, olykor emelygek etvagytalan vagyok, es kb 2-3 napja szagtalan folyasom van.

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!