Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Viszkető csalánkiütés terhessé...

Viszkető csalánkiütés terhesség 3. szakaszàban, másnak is volt ilyesmi?

Figyelt kérdés
Már voltam laborban is , hogy nem e epepangàs , de nem az , így valószínűleg simán terhességi kiütések ami viszket is.( A vitaminokat is felfüggesztettük egy kis időre hátha abba marad, de nem....esetleg valakinek valami tapasztalata ami segített? Krém? Vagy bármi!! Köszönöm előre is!

2018. dec. 5. 08:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt.

De fura, hogy a dokid ezt nem ismerte fel és laborba küldött...


Nekem kb a 30-ik héten kezdtek kijönni, és a végére az egész testem tele volt és véresre vakartam. Ès még nyár is volt, a napra ki sem tudtam menni. Sajna a szülés után 6 héttel maradt el a viszketés csak...


A dokinak megmutattam, az rögtön tudta mi az, és azt is, hogy a szülés után ha a hormonok helyre állnak fog csak megszünni, mert ez hormonális. Elköldött egy börgyógyászhoz , hogy más börbetegséget kizárja, de a bördoki is csak ránézett és tudta, hogy hormonális kiütés.


Sajnálom, de csak a szülés után lesz jobb. Èn kaptam kortizon krémet, de azzal csinnyán kell bánni, csak akkor kenhettem be magamat amikor már kibirhatatlan volt...

2018. dec. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen nekem is ezt mondta hogy csak szülés után lesz jobb csak a biztonság kedvéért elküldött , hogy a nagyobb bajt kizárjuk és én is "nyugodtabb" legyek...hát akkor csak ki kell tartani úgy tűnik :/ ... köszönöm a választ :)
2018. dec. 5. 08:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 27 hetesen jött elő a terhességi kiütés. Én is valami szteroidos krémet kaptam rá, de nem nagyon használt, akkor próbálkoztam a homeopátiával, urtica utens ch 15 + histaminum ch 15 golyócskák. 2 hét alatt teljesen elmúltak a kiütések és a viszketés is.
2018. dec. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az első terhességemnél nekem is volt. Nem is múlt el addig, míg meg nem született a lányunk. Azt hiszem caak Fenistilel kenegettem, hogy ne viszkedjen. Én úgy tudom, ezek a kiütések csak a baba születésével múlnak el, tehát csak a kellemetlen viszketést tudod kezelni, elmúlasztani nem fog menni.
2018. dec. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem kb 26hetesen jottek ki a kiutesek de elmultak maguktol es nem is viszkettek annyira
2018. dec. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úú de borzasztó volt! Nekem szerencsére szülés után egyből elmúltak
2018. dec. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Coffelia ***** válasza:
Volt, főleg a mellemen és a mellkasomon. Rég volt már, nem emlékszem, hányadik héten jött ki, de arra igen, hogy még szülés előtt spontán elmúlt.
2018. dec. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!