Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt felment a...

Terhesség alatt felment a vérnyomásom és nagyon homályosan láttam, ez lehet szimplán a front miatt?

Figyelt kérdés
Bent is fognak a korházba hogy nehogy terhességi toxemia legyen, de egyenlőre minden érték jó , a vizelet is a vér is , de ma mégis rosszul lettem és felment a vérnyomásom. Volt valakinek hasonló?

2018. dec. 5. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire ment fel? Otthon is magas, vagy csak bent? Hányadik héten vagy?
2018. dec. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Eddig semikor nem volt magas mértem többször is mindig jó volt most 160 lett ma de már jó ...de bent fogtak a biztonság kedvéért ..... De a vér vizelet eddig minden jó
2018. dec. 5. 19:02
 3/8 anonim ***** válasza:

Hááát, azért ennyire a front miatt nem megy fel. Én fehérköpeny fóbiás vagyok, meg kicsit rátesz a front is néha, de még orvosi környezetben is 140/90-ig megy fel. Otthon 110/70 vagy alatta, ha front van, akkor nagyon max 120/80.

Hányadik hétben vagy?

2018. dec. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
28.hétben
2018. dec. 5. 20:22
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pisiben nincs fehérje akkor nem toxémia
2018. dec. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Abban nem volt...eddig legalábbis
2018. dec. 5. 23:21
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Remélhetőleg nem is lesz, a vérnyomásodat beállítják, és nem lesz gond :)
2018. dec. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez azért nem így van...nekem 14hétől volt magas a vérnyomásom (140 elejében) és 33héte császároztak toxémia miatt, fehérje nem jelent meg a vizeletembe egyszer sem csak a magas vérnyomás miatt a babó sem fejlődött rendesen, és nekem is rosszabodott a májfunkcióm. Valamint akkor már napi 3 szem vérnyomás csökkentő nem vitte 160 alá.
2018. dec. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!