Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy terhes vagyok?

Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Üdv.

Párommal november 15 - én szeretkeztünk és most (december 6.) már két napja késik a menstruációm. Nem szedek semmilyen fogamzásgátlót, hiszen tervben van, hogy második gyermeket vállalunk, csak nem sűrűn adódik alkalom rá, hogy együtt legyünk.

Nagyon minimálisan görcsöl a hasam, de csak éppen a WC papíron látszó pecsételő vérzést tapasztaltam. Megkívánok dolgokat, de azt menstruáció körül is szoktam.

Szerintetek esélyes, hogy most össze jött a baba? Mikor érdemes tesztet csinálni?

Előre is köszönöm a segítséget



2018. dec. 6. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Tesztelj mást nem tudunk tanácsolni.
2018. dec. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én azon gondolkodtam, hogy nem korai még tesztet csinálni? A lányomnál nem kellett ilyesmit használnom, teljesen tapasztalatlan vagyok ezzel kapcsolatban.

Ki mutatná már a teszt?

2018. dec. 6. 12:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen. A legtöbb már a nem várt első napjától ki mutatja. Ha halványan is de látszódna 1# voltam
2018. dec. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
tesztelj,ha halványan is pozitiv,akkor is terhes vagy
2018. dec. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 momoka 2002 ***** válasza:
Probald meg a tesztet, de ha el is csiptetek az ovudat, akkor mar 1 hetet kene kesnie. Nem irtad milten hosszuak a ciklusaid es mikor volt utoljara meg. Ha rendszeres a menzid akkor mar kimutatna viszont akkor korai volt az egyuttlet mert 6-tol visszaszamolva 14 nap az 22. Akkor kellett volna egyutt lennetek,de lehet a katonak kibirtak odaig. Szoritok. Irj mi volt.
2018. dec. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A mensim rendszeres, és pont az ovulációm első napján voltunk együtt, ami tudom, hogy nem a legtermékenyebb nap. 27 napos a ciklusom (mínusz egy - két nap. Három műszakban dolgozom, kicsit össze tudja kavarni)

Reggel csináltam tesztet, de negatív lett, viszont vérzésem még mindig csak éppen pecsételő.

Nem tudom most mi van akkor. :(

2018. dec. 7. 08:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha november közepén voltatok együtt, és már késik is. Akkor a tesztnek ki kell mutatnia. Viszont ha terhes vagy és pecsételgetsz, akkor mihamarabb fel kellene keresned az orvosod.
2018. dec. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!