Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan mintha a medencecsontomn...

Olyan mintha a medencecsontomnál mintha beakadna valami. Ez ilyen terhes dolog vagy menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

Pár hete azt vettem észre hogy nem tudom annyira felemelni a jobb lábam, mint a balt. Most már annyira fáj a medencecsontomnál, hogy megfordulni is nehezemre esik az ágyban vagy lehajolni valamiért.. mintha mozgás hatására beakadna valami. Nagyon kellemetlen, mert a mindennapi tevékenységeimben akadályoz viszont nem akarok mindennel orvoshoz futkosni, ezért inkább itt kérdezősködök először.


28hkm


2018. dec. 6. 12:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat, elírtam. Mínusz 1 "mintha"
2018. dec. 6. 12:54
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, a végén szó szerint alig bírtam menni, a szülés után elmúlt. Említsd meg szerintem azért az orvosnak..
2018. dec. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kiderül mi volt?
2022. márc. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!