Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen karácsonyi menüt...

Milyen karácsonyi menüt készítenétek mindenórás terhesen?

Figyelt kérdés
Már nagyon nehezen viselem,alig tudok mozogni a derékfájástól,erre anyós megkérdezte,h miket főzök,sütök karácsonykor,39 hetes terhesen. :/ Hát nem esett jól,hogy még ilyenkor is elvárja,de hát valamit tényleg főzni kell.
2018. dec. 6. 20:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
97%
Annyira ne feszülj rá, lehet addigra már a korházba lesztek a babával.😊
2018. dec. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
78%
Húslevest szinte csak oda kell rakni. Meg egyben sült húst, töltött karajt, stefaniát tudsz esetleg. Keverhetsz friss zöldségből salit, de a francia sem túl megerőltető. Sütit meg vigyen ő, vagy adhatsz még le talán rendelést, időben vagy. :)
2018. dec. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
78%
Hat en nem foznek mar. Mennek anyuekhoz, vagy hoznanak ok hozzank. Max bedobnek a sutobe vmi hust!
2018. dec. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
98%
Ha mar nehezedre esik akkor ne eroltesd! Oszinten szolva ennyi neked is jar hogy egyszer nem te ugralsz a karacsonyi menuert. En biztos felhivnam a helyi ettermet es kernek egy akarmilyen sok szemelyes talat, toltott kaposztat vagy akarmit. Egyebkent jofej anyosod van. Felajanlhatta volna hogy o foz 😀
2018. dec. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
67%

Derékfájás és főzés iránti ellenszenv mellett konkrétan rántottát sütnék, aztán mindenki tehet egy szívességet (bár én elvárnám a páromtól, hogy főzzön és főzne is).

Vagy mit főzöl máskor? Szerintem NEM kötelező karácsonykor nagyobb sütés-főzést rendezni, mint ami jólesik. Nálunk anyós süt-főz és mi megyünk, még pakol is nekünk bejglit (én pedig mézest viszek, az alap, de nem is vagyok mindenórás terhes, pláne fájdalmakkal). Nem kérdezget, hogy mit csinálok, amúgyis közölném, hogy majd 25-én kitalálom, hogy mi lesz karácsonykor, bár mivel a párom nem dolgozik akkor, úgyse én főzök, süti pedig már lesz.

2018. dec. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
74%
Biztos én vagyok ufo, de én 41 hetesen sütöttem mézeskalit, 3 féle bejglit és készítettem töltött káposztát is. Mondjuk én imádok főzni és semmi bajom nem volt az első terhességem alatt sem.
2018. dec. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
95%
Rendelnék!
2018. dec. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
96%
Mi az, hogy elvárja? Ki nem szrja le, mit vár el az anyós. Felnőtt ember vagy, saját családdal, gondolom. Rendelnék valamit és csókolom. Te miért is vagy mártír?
2018. dec. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
89%
Semmit. Rendelnék. Most se csinálok nagy dolgokat. Meguntam, hogy kb. 20 éves korom óta én ugrálok a egész családnak. Lassan 50 leszek, 4 gyerek, 2 unoka. Egyféle gyors kaja, rétes rendelve. Ennyi, akinek nem tetszik nem jön.
2018. dec. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
61%
Én karácsonykor betöltött 38 hetes leszek. Én húslevest főzök, baconbe göngyölt csirkét ami sajttal, sonkával van töltve, hozzá krumplipüré meg valami saláta. Sütök sütit is, mézes krémest, kapucíner szeletet és kókusz kockát. Ez a tervem, ha nem szülök meg addig.
2018. dec. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!