Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy fekszik a baba?

Hogy fekszik a baba?

Figyelt kérdés
Másnál is van olyan, hogy a baba úgy fekszik a hastokban, hogy mikor megmozdul, az egész hasatok beleremeg? Eléggé zavaró, mert hajnalban csinálja, és már napok óta hajnali 3kor erre felébredek. A másik meg, hogy a bordámba jobb oldalon fúrja be magát. Hogyan lehetne "rávenni", hogy menjen alrébb, és hogy ne partízzon éjjelente? Nem iszom semmi gyorsítót, kávé, tea, ilyenek, későn sem vacsorázom, hogy attól pörögne fel. 27 hetes vagyok.
2018. dec. 7. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Mintha en irtam volna ki ezt a kerdest 😁 annyi kulonbseggel h nekem vesetagulatot is csinalt es 28 hetes vagyok. Nem tudsz vele mit csinalni.
2018. dec. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi :)

Azért reménykedem, hogy rájön, hogy van még hely, amit nem fedezett fel :D

2018. dec. 7. 10:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudja, hogy van meg hely, de neki ott kenyelmes 😂 kb a 31.-32.hettol mar nem lesz annyi helye, nem fog tudni majd annyit mocorogni.

En is ejjel kijarok wcre, felkel ra hogy nem oldalt fekszem, mire visszafekszem aludni, o meg helyezkedik egy fel orat. Vannak akik azt mondjak, hogy orulj neki ha erzed hogy mozog a babad. Oke. Orulunk de na 😆

2018. dec. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én örülök, de a hajnali bulinak nem annyira :D
2018. dec. 7. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!