Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 héttel kisebb a magzat....

4 héttel kisebb a magzat. Volt valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
29 hetesen 1 héttel mérték kisebbnek. Most 37 hetesen már 4 héttel kisebb mint kellene. ( A baba 2 kiló) Elvileg a méhlepényem is el van már öregedve. Az ultrahangot más csinálja,mint a dokim. Hozzá csak jövőhet pénteken tudok menni. Akinek volt hasonló tapasztalata mi lett a vége?
2018. dec. 8. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Minden héten volt UH-m de elég változó volt, amit mértek. Volt, mikor 38 hetesen 34 hetesnek megfelelő méretei voltak, máskor csak 2 héttel mérték kisebbnek. Nekem azt mondták, nem lehet pontosan mérni. Egyébként 48 centivel született és 3000 grammal :) a méhlepény 3-as fokú volt 36 hetes kortól de a kiírt napon is jó lett az NST. Aznap indult be a szülésem.
2018. dec. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez így nem nagy gond, ha nem kap tápanyagot a méhlepényen, akkor kiszedik császárral, 2 kg felett már jó a súlya.
2018. dec. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 naponta nézték növekszik-e, és folyamatos nst.n voltam. Mikor a mozgása lelassult és a növekedése sem volt már egy hete akkor mondta a doki hogy jobb neki idekint hisz az uh alapján már kb 2300gramm. Másnap császár, ahol kiderült hogy csomók voltak a köldökzsinóron és 1200grammal született végül. Ha az orvos nem figyel tuti meghal :(
2018. dec. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából a leginkább az zavar,hogy mivel a dokihoz sztk alapon járok péntek előtt nem tudok vele erről beszélni. Mit javasoltok nem lesz addig baj? Várjak? Vagy mit tudnék csinálni?
2018. dec. 8. 13:24
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Kórházban vagy, nem? Akkor van ott pár orvos, aki rádnéz, ennél többet mi sem tehetünk!
2018. dec. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudsz hétfőn elmenni a papírokkal? Mivel nincs fogadott dokid, az aktuális ügyeletesnek kell tájékoztatni mi a teendő.
2018. dec. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!