Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rengeteg keményedés, jósló...

Rengeteg keményedés, jósló fájás, mindennap. Kinek volt ilyen?

Figyelt kérdés

35 hetes vagyok, és 1 hete tart ez az állapot. Orvosnál voltam, CTG-re raktak már többször is, fájásokat is mutatott már. De a szülés mèg nem indult be. Szinte mindig kő kemény a pocakom, fáj a derekam, görcsölök, de nem erősödik, hanem folyamatosan érzem.

Volt valaki hasonló helyzetben? A sok jóslótól beindulhat hamarabb a szülés? Hála Istennek a Kisbabánk jól van, csak nálam van ez az édes “szenvedés”..🙂

Légyszíves osszátok meg a tapasztalaitokat! Köszönöm 🤗



2018. dec. 8. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Hasonló volt nekem is. Sok pihenést és magnéziumot javasolt a doki. 2 nappal a kiírt előtt szültem végül.
2018. dec. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nálam is dettó, magnézium és ágynyugalom. 🙂 hát kíváncsian várjuk mikor jön el a nagy napunk 😊 Különben, ha kérdezhetem, valamivel az előzmények befolyásolták a szülés menetét?
2018. dec. 8. 17:43
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem a 32. Hettol de egyfolytaba hanyigerig fajult ugy bekemenyedett 2 szer be is fektettek mert pontosan 3 perces kemenyedeseim voltak 33-38 hetesen vegul 41. Heten inditották , teljesen zart voltam császár lett....

Kitartas 😊

2018. dec. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, mire gondolsz azzal, hogy befolyasolta-e a szülést?
2018. dec. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Azta az nem semmi. Tehát úgy mondd nem oszt nem szoroz?! Arra gondoltam, hogy befolyásolja-e, hogy úgy talán gyorsabb lesz a szülés a tágulások miatt 😊

És köszönöm szépen! 😊

2018. dec. 8. 22:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálam nem lett gyorsabb sajnos. Előző nap hajnalba kezdődött, de ebből kb. 7-8 ora volt durva.
2018. dec. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elsőnél és most másodiknál is ugyanez volt kb 32. héttől, most lassan a 40. hétbe lépek és már elviselhetetlen ez a mindennapos “felkészülés”... 1 hete nyílok már , 8 óráig is eltartanak ezek a jóslók sajnos.
2018. dec. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hűha! Tehát úgy mondd sajnos nem oszt nem szoroz.. Kiváncsi leszek magunkra nagyon😊 32. Héttől?! Az igen! Az már tényleg elviselhetetlen lehet. Ez is nagyon komoly, hogy mindennap fáj, feszít, kemény és fél napokon keresztül. Na még ha ez több mint 4 hétig tartana, akkor hogy marad erő majd a Nagy Napra?😅
2018. dec. 10. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!