Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Be lehet vállalni 1 vagy több...

Be lehet vállalni 1 vagy több terhességet, ha a válás után az anyukának vannak gyerekei az apukának nincsen?

Figyelt kérdés
új férfi élet társ fiatalabb a nőnél felállás
2018. dec. 8. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Miért nem láttál még ilyet? Nyilván lehet, sokan megteszik. Számomra kizárt, hogy több apától vállaljak gyereket.
2018. dec. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Persze, elég gyakori. Barátnőmék 5-en vannak testvérek 4 különböző apától :)
2018. dec. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Az hogy lehet, hogy apukának nincs gyereke? Akkor mitől apuka?
2018. dec. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Én bevállaltam. 3 gyerekkel váltam, új férj, s még egy gyerek. Férjem fiatalabb, s nem volt gyereke. Azóta felneveltük az én 3 nagyobbamat. Lányomnál már van 2 unoka. Fiaim most egyetemisták. A közös pedig 10 éves. Életem legjobb döntése volt.
2018. dec. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Attól függ, hogy milyen idősek, mióta vannak együtt, és mennyire stabil a kapcsolat.

40 felett biztosan nem szülnék. Ennek tudatában össze se jönnék olyannal, aki szeretne még gyereket.

2018. dec. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%
Én nem szülök minden kapcsolatomba gyereket. Mind úgy indul, hogy örökre együtt, aztán csak egyre több teherrel kezdhetnék új életet, vagy rákényszerülnék alantas dolgok eltűrésére, mert hova ugráljon az ember egy csomó gyerekkel.
2018. dec. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Az első fiam egy rossz kapcsolatba született nem is maradtunk együtt miután kiderült, hogy babát várok. Az új párom 1,5 évvel fiatalabb tőlem velem neveli az azóta 3,5 éves fiam. Most várjuk az első közös babánkat május végére, februárban pedig esküvő 😍
2018. dec. 9. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!